Typowanie meczów piłki nożnej u Polskich bukmacherów

Piłka nożna jest sportem, który w naszym kraju cieszy się największym zainteresowaniem. Kibicuje mu mnóstwo osób, a wiele decyduje się również na jego obstawianie u polskich bukmacherów. Ci drudzy spotykają się jednak z pewnym problemem – jak bowiem, spośród kilkunastu dostępnych i działających legalnie na terenie naszego kraju bukmacherów, wybrać tego, który da im najwięcej? Na co zwrócić przy tym uwagę i czy trzeba ograniczać się do jednego z nich? Te, ale i wiele innych kwestii związanych z wyborem buka do obstawiania piłki nożnej poruszymy w tym poradniku.

typowanie piłki noznej u bukmacherów
Jaki bukmacher najlepszy do obstawiania piłki nożnej?

Rzeczy najważniejsze u bukmachera z ofertą na piłkę nożną

Wybór bukmachera dla siebie nie jest prosty – zwłaszcza jeśli celujemy w obstawianie właśnie piłki nożnej. Konkurencja na scenie bukmacherskiej jest jednak na tyle duża, że możemy sobie pozwolić na bycie wybrednym i oczekiwanie od operatorów wszystkiego, co najlepsze. Wybierając, zwróćmy więc uwagę na takie aspekty, jak:

 • ich oferta główna – podstawą w naszym wyborze powinna być oferta główna danego bukmachera, koniecznie pod naszym indywidualnym kątem. Nie patrzmy więc na ogół, a skupiajmy się przede wszystkim na tym, co tak właściwie chcemy obstawiać. Jeżeli skupiamy się na spotkaniach reprezentacyjnych, wybierzmy bukmachera z najlepszą ofertą właśnie na nie. Jeśli z kolei interesuje nas 1. Liga Polska, patrzmy tylko na takie podmioty, które proponują najlepszą i najatrakcyjniejszą ofertę właśnie na nią;
 • bonusy i oferty promocyjne – choć może się wydawać, że bonusy – zwłaszcza te otrzymywane na start – w długofalowej perspektywie nie mają większego znaczenia, rzecz ma się inaczej. To zawsze darmowa kasa na grę i nie powinniśmy jej ignorować. Niezależnie od warunków, jakie na nas ona narzuca.
 • kursy bukmacherskie – to one stanowią podstawowy wyznacznik tego, ile zarabiamy i o ile w przypadku piłki nożnej wszędzie mogą plasować się na podobnym pułapie, nawet niewielka różnica w nich może przyczynić się do większego zarobku – zwłaszcza jeśli nasze stawki nie należą do najmniejszych;
 • ilość opcji bukmacherskich – im więcej opcji – tym lepiej. Nie zawsze chcemy typować wynik meczu – czasem chcemy to sobie urozmaicić. Ważne, abyśmy mieli tę możliwość.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wszystkich wspomnianych przez nas powyżej opcji nie obędzie się bez porównywania. Nie zatrzymujmy się zatem na pierwszym dobrym bukmacherze, jakiego znajdziemy, zawsze starając się nabrać jak największej perspektywy pod kątem wyboru, jaki mamy. W Polsce legalni bukmacherzy biją się o typerów oferując im co raz więcej.

Czy można mieć konto u kilku bukmacherów?

Wiele osób uważa, że zakładając konto u jednego bukmachera blokuje się sobie dostęp do innych operatorów. To błąd – polskie prawo w żaden sposób nie zakazuje rejestracji i korzystania z usług wielu bukmacherów. Co więcej, jest to rozwiązanie bardzo polecane w profesjonalnym świecie bukmacherki. Daje nam ono bowiem mnóstwo nowych możliwości (w tym wybieranie najlepszej oferty pod konkretne spotkanie), ale też pozwala na skorzystanie z kilku różnych bonusów powitalnych, a zatem po prostu maksymalizację budżetu, jakim dysponujemy.

Przegląd bukmacherów najlepszych do obstawiania piłki nożnej

Choć wszyscy działający legalnie w naszym kraju bukmacherzy jak eWinner czy Betfan swoją ofertę bazują właśnie na piłce nożnej, nie każdy z nich prezentuje ofertę na tyle ciekawą, by móc skupiać się właśnie na nim i choć polecamy mieć konto co najmniej u kilku buków, warto wybrać tylko tych, którzy są konkurencyjni względem innych. Poniżej przedstawiamy kilka naszych tego typu propozycji.

betfan legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Piłka nożna u bukmachera STS

STS to bukmacher, który stanowi najczęstszy wybór Polaków. Nie dość bowiem, że istnieje na rynku już od prawie 25 lat to wychodzi do użytkowników z bardzo atrakcyjną ofertą na piłkę nożną – pozwala obstawiać wiele lig (polskich i zagranicznych), a na wiele spotkań proponuje bardzo konkurencyjne kursy. Jego plusem jest też bardzo dobra oferta promocyjna. Podsumowując, w STS można liczyć na:

 • konkurencyjne kursy,
 • najlepszą ofertę na mecze reprezentacyjne,
 • solidny bonus powitalny – do 1200 złotych od pierwszej wpłaty i 20 zł freebetu.

Piłka nożna u bukmachera Fortuna

Fortuna w niczym nie odstaje od wspomnianego wyżej STS, wychodząc do typerów z bardzo interesującą ofertą na piłkę nożną, mnóstwem opcji bukmacherskich oraz dobrymi kursami. Bukmacher Fortuna to dla wielu typerów absolutna czołówka legalnych firm w Polsce. Można w tej firmie liczyć na:

 • najlepszą ofertę na 1. Ligę Polską – jest jej oficjalnym i tytularnym sponsorem;
 • darmowe transmisje telewizyjne dla wszystkich obstawiających;
 • trójdrogowy bonus powitalny – pieniądze od pierwszej wpłaty, freebet i cashback;

Piłka nożna u bukmachera Betclic

Betclic jest najmłodszym bukmacherem, którego wyszczególniamy w gronie najlepszych – jest też jednak bukiem, na którym po prostu można polegać. Firma daje dostęp do większości lig polskich i zagranicznych, wiele spośród nich udostępniając w modelu przedmeczowym i na żywo, zawsze z niemal bezkonkurencyjną liczbą opcji. Zbierając to wszystko do kupy, trzeba powiedzieć, że buk ten daje dostęp do:

 • szerokiej oferty na krajową i światową piłkę nożną;
 • czytelnych zasad obstawiania i przejrzystego interfejsu, również w obrębie aplikacji mobilnej;
 • bonusu powitalnego w postaci do 500 złotych cashbacka.

Czy warto typować u bukmacherów bez licencji?

Zdecydowanie nie. Zakłady bukmacherskie u bukmacherów bez licencji grożą poważnymi karami finansowymi i konsekwencjami prawnymi. Nie bez powodu domeny nielegalnych bukmacherów są u nas blokowane – nie starajmy się znaleźć obejścia tego.

Jak za darmo zwiększyć swój budżet na zakłady bukmacherskie?

Aby to zrobić należy skorzystać z dawanego przez bukmacherów bonusu powitalnego – wystarczy wyrazić chęć jego otrzymania w czasie rejestracji. Bardzo dobrym sposobem jest też użycie kodu promocyjnego, również przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego. Kody bonusowe na zakłady bukmacherskie publikujemy na naszej stronie.

Jakie warunki trzeba spełniać, by typować?

Jedynym formalnym warunkiem do obstawiania jest bycie pełnoletnim. Ważne jest też, by mieć na to budżet – pamiętajmy, że zakłady bukmacherskie to hazard. Nie może on znacząco rzutować na budżet naszego gospodarstwa domowego.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie