Rodzaje bonusów bukmacherskich – które są najlepsze dla gracza?

Niektórzy z nas wiedzą o tym, że kody promocyjne bukmacherów to rzecz jasna kody powiązane z wpłatą odpowiednio wysoką. Mowa tu o tym, że jeśli dokona się wpłaty w pewnej minimalnej wielkości i na dokładkę aktywuje specjalny kod za pomocą wiadomości SMS, to otrzyma się bonus w wysokości osiemdziesięciu procent tego początkowego wkładu. Problem tkwi jedynie w tym, że ten bonus może zostać użytym tylko w przypadku pewnych zakładów, czyli jeśli proporcje kursów wynoszą 1.80 do 2.60. Tak to mniej więcej wygląda, ale wielu z nas nie odstraszają te konkretne zagrywki bukmacherów, bo na takim obstawianiu wyników można sporo zyskać, a ułatwiają nam to blogi analityków, którzy to publikują u siebie swoje typy.

rodzaje bonusów bukmacherskich
Rodzaje bonusów bukmacherskich – które są najlepsze dla gracza?

Takie podejście do kodów promocyjnych bukmacherów to rzecz jasna niemal standard, choć istnieją między nami też ludzie, którzy wolą inwestować w waluty na rynku FOREX, bo w tym przypadku ryzyko inwestycyjne można minimalizować i to w znacznym stopniu. Zainwestowanie w koparkę do kryptowalut to także jeden z ciekawszych patentów, ale w przypadku zakładów i blogów analityków dane mamy podane niemal na tacy.

Ryzyko.

Istnieją między nami ludzie, dla których te kody promocyjne bukmacherów powiązane z bonusem to stały element tego grania, czyli obstawiania wyników w piłce nożnej, w koszykówce lub w tenisie. Tacy ludzie nie są nastawieni tylko na te kody, które da się uzyskiwać kilkoma metodami. Dla nich bardziej liczy się to, by odnajdywać w sieci typy analityków i to takie, które sprawdzają się w przynajmniej 80% przypadków. Pewna część takich analityków publikuje swoje wyliczenia tak za darmo, ale bardziej skuteczni mają do tych zagadnień inne podejście.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Mowa tu o tym, że oni liczą sobie za udostępnienie wyliczeń, czyli tych ich wyników, w których przypadku biorą pod uwagę bardzo wiele zmiennych. Kluczowe znaczenie w ich przypadku ma to, że oni nie chcą zyskiwać ryzykując, tylko za pomocą odpłatnego udostępniania swoich typów. Metoda ta już zasadniczo nie jest kontrowersyjną, bo na wiedzy i umiejętnościach trzeba zarabiać i to sporo, a ten rodzaj zarabiania jest jednym z ciekawszych.

fuskiarz super promocje na start
W Fuksiarz.pl nowa oferta promocji bez obrotu!

Inne wzmianki o bonusach.

Kody promocyjne bukmacherów to te, które otrzymuje się wiadomością tekstową na telefon lub na email i to zaraz po zarejestrowaniu, lub zaraz po dokonaniu wpłaty spełniającej określone minimum. Nie da się też ukryć tego, że sytuacja niemal ciągle się zmienia, bo gdy uzyskanie ciekawszego bonusu u jednego bukmachera jest trudne, to wielu z nas przechodzi do tego drugiego, który też aktualnie ma znacznie bardziej atrakcyjną promocję. Sytuacja ta może się zmienić po blisko trzech lub czterech miesiącach, bo najlepsi bukmacherzy w Polsce rywalizują między sobą o graczy.

Dlatego też te ich warunki nie mogą być stałymi i to z dość wielu przyczyn. Wiele znaczy też i to, że bukmacherzy muszą stworzyć te pozory niemal pewnego zysku na zakładach i dlatego nawet wprowadzają ten zwrot za pierwszy nieudany zakład powiązany z kodem bonusowym. Tego typu zagrywka jest nawet celną, bo potem ludzie nadal grają do momentu, w którym osiągną poziom wypłaty.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie