Rankingi bukmacherskie – kto jest aktualnie w top 3?

Masz w głowie coraz więcej rozmaitych pytań? Nie brakuje Ci wątpliwości? Uważasz, że warto założyć konto bukmacherskie i spróbować swoich sił, aczkolwiek obawiasz się, że nie wybierzesz finalnie dobrego podmiotu hazardowego? Na pewno zatem pomocne będzie przeanalizowanie firm bukmacherskich, które w tym momencie są w czołowej trójce, jeśli chodzi o popularność itd.

Na pierwszym miejscu plasuje się STS

I to niezmiennie od wielu lat. Trzeba jednak zauważyć, że inne firmy bukmacherskie nie zamierzają spoczywać na laurach i „gonią” ten podmiot hazardowy. Więcej o tym przeczytasz w akapicie poniżej. Teraz chcemy w pełni skupić się na tej legalnej firmie bukmacherskiej, która już na start zapewnia świetne warunki. Co zatem może swobodnie zainkasować nowy Klient, który zdecyduje się na założenie konta? Chodzi o bonus wynoszący nawet 1500 PLN. Te pieniądze są zaś przyznawane w trzech transzach. Warto pamiętać o tym zagadnieniu. Jak skorzystać z oferty na start? Jest ona skierowana tylko do osób pełnoletnich. Ludzie zainteresowani tym bonusem powinni założyć konto. Potem dokonać trzech wpłat. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN, a na koniec 50% do 700 PLN. Jak zatem widać, opłaca się robić kolejne depozyty w tej hojnej, legalnej firmie bukmacherskiej.

Jaka firma hazardowa goni czołówkę?

„Wyścig” o panowanie na rynku zakładów wzajemnych na terenie Polski jest bardzo zażarty. Na ten moment na czele stawki jest firma bukmacherska STS. Lider nie może jednak osiadać na laurach. Wszak ma bowiem kilku bardzo godnych rywali. W tym gronie jest m.in. firma bukmacherska Betfan. Co warto o niej wiedzieć? Nie musisz w ogóle obawiać się zakładania tutaj konta. Wszak ta firma bukmacherska działa legalnie. I to już od blisko czterech lat. Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy oferuje wiele świetnych bonusów. Naprawdę nie ma tutaj na co narzekać! Już na sam początek możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Jest to zwrot stawki w przypadku pierwszego przegranego kuponu. Dodatkowo ten podmiot hazardowy oferuje zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Aby jednak w ogóle skorzystać z tej promocji, trzeba mieć konto internetowe, a także wpisać stosowny kod promocyjny. To nie wszystko. Dodatkowo możesz zainkasować podwojenie w przypadku drugiego depozytu. Obecnie opisywana firma bukmacherska oferuje dokładnie 100% nawet do 1000 PLN. Trzeba podkreślić, że ten podmiot hazardowy zapewnia świetne bonusy, a warunki obrotu są jak najbardziej do „ogarnięcia”.

Betclic nie narzeka na liczbę Klientów: dlaczego?

Na ten aspekt składa się kilka czynników. Już na wstępie należy uspokoić, że ta firma bukmacherska jest legalna. Możesz zatem bez obaw założyć konto oraz potem obstawiać online. Warto podkreślić, że ten podmiot hazardowy gwarantuje dobre warunki na start. Każda nowa osoba może bowiem otrzymać zwrot za pierwszy przegrany kupon. W postaci freebetów do 200 PLN. Jeśli zatem zagrasz i Ci się nie poszczęści, to możesz liczyć na taką rekompensatę.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie