Płatne typy – Hit czy kit? Warto płacić za to?

Borykacie się z tym, że ostatnio dość często przegrywacie pieniądze na zakładach bukmacherskich? Nie chcecie jednak rezygnować, a na myśl przyszło wam, żeby korzystać z płatnych typów? Czym to wszystko się charakteryzuje? Czy warto grać płatne typy? Kiedy się na coś takiego zdecydować? Cienie i blaski tego tematu przedstawiamy poniżej.

płatne typy bukmacherskie
Czy opłaca się kupować płatne typy bukmacherskie?

Czy płatne typy to gwarancja dużych wygranych?

Niektórzy mogą podchodzić do tego tematu zbyt optymistycznie. Są pewnie hazardziści, którzy myślą, że zagrają płatne typy i od tego momentu już nie będą musieli martwić się o wyniki finansowe. Gdyby to było jednak takie proste, to wszyscy wygrywaliby mnóstwo gotówki. Nie ma żadnej pewności w tym temacie. Gadając płatne typy można rzeczywiście wygrywać dużo pieniędzy, wychodzić mniej więcej na 0 lub stracić cały swój kapitał. W tym aspekcie jest bardzo podobnie, jeśli porównacie to do grania własnych zakładów.

Są oczywiście naprawdę dobrzy gracze, którzy zwiększą wasze szanse na regularne wygrane w legalnych zakładach bukmacherskich. Nigdy tak naprawdę nie ma jednak 100% pewności, że ktoś zainwestuje w takie zakłady i na pewno podwoi kilka razy swój wkład początkowy. Trzeba zatem podchodzić do tego z chłodną głową.

najlepszy bukmacher betclic
Betclic kod promocyjny na bonus

Kiedy zdecydować się na płatne typy?

W jakiej sytuacji taka opcja będzie dobra? Są np. osoby, które nie mają odpowiednio dużo czasu, aby krok po kroku analizować zakłady sportowe. Macie tak samo? Dużo obowiązków prywatnych lub zawodowych sprawia, że nie jesteście w stanie rzetelnie podejść do tego tematu? Jeśli tak, to wtedy być może rzeczywiście dobrze będzie zainwestować w płatne typy od jakiegoś zawodowca. Specjaliści poświęcają analizie naprawdę wiele czasu. Nie ma gwarancji, że na pewno będziecie wygrywać. Jeśli jednak wybierzecie fachowców, to przynajmniej będziecie mieli pewność, że analiza została zrealizowana skrupulatnie. Opcja związana z płatnymi typami jest dobra nie tylko dla ludzi, którzy mają mało czasu na analizowanie, a nie chcą grać byle czego.

„Ja nie kupuje typów, zawsze sugeruje się typami, które są za darmo od typerów mających wysoką skuteczność. Na forum bukmacherskim betonline.net.pl jest takich typerów wielu. Po co płacić oszustom?” – opinia z forum typydnia.net.pl

Statystyki wykazują, że większość osób przegrywa na zakładach bukmacherskich. Niektórzy po prostu nie mają do tego najnormalniej w świecie smykałki. Mimo wszystko nie chcecie rezygnować z tego sposobu inwestowania własnych pieniędzy? Być może lepiej będzie po prostu zdecydować się na płatne typy grane przez zawodowców. Zawsze to większa szansa na to, że będziecie pomnażać swój kapitał, a nie systematycznie tracić. Jest to opcja dobra dla ludzi, którzy chcą inwestować pieniądze, aczkolwiek nie do końca dobrze znają się na sporcie i realiach zakładów bukmacherskich.

betfan legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Od kogo brać ewentualnie płatne typy bukmacherskie?

Wybór typerów, od których będziecie grać typy za pieniądze, jest tutaj bardzo istotny. Od tego w głównej mierze zależy, czy będziecie pomnażać swój kapitał czy niekoniecznie. Tak jak już zostało tutaj kilka razy napisane, płatne typy nie dają gwarancji wygrywania na każdym zakładzie. Jeśli jednak wybierzecie dobrze, to macie mimo wszystko większe prawdopodobieństwo, że będziecie systematycznie wygrywać gotówkę. Należy zdecydować się na zawodowców, którzy są ekspertami od maksymalnie dwóch dyscyplin. Szczerze mówiąc trudno nam wyobrazić sobie, aby ogarniać więcej sportów w stopniu naprawdę minimum bardzo dobrym.

Jeśli ktoś chce skrupulatnie zagłębiać się w analizowane przez siebie spotkania, to na to wszystko potrzeba czasu. Ekspert od jednej lub dwóch dyscyplin to dobre rozwiązanie. Należy wybierać specjalistów, którzy mają bardzo dobre statystyki. Nie tylko jednak na przestrzeni ostatniego tygodnia czy kilkunastu dni. Najlepiej, aby sprawdzić statystyki związane z całym rokiem kalendarzowym. Wtedy mniej więcej będziecie wiedzieć, czego spodziewać się, jeśli zamierzacie stosunkowo długo grać typy konkretnego hazardzisty. Zwracajcie uwagę na taki parametr, jak yield. On w dużym stopniu określa umiejętności konkretnego typera.

Dlaczego warto mimo wszystko grać samodzielnie?

Powyżej została przedstawiona analiza tego tematu. Opisaliśmy sytuacje, kiedy rzeczywiście warto zdecydować się na płatne typy. Szczerze mówiąc sami nie jesteśmy jednak ich zwolennikami. Lepiej grać mimo wszystko samodzielnie i starannie przykładać się do każdego analizowanego zdarzenia. Płatne typy to zawsze pewne wydatki w skali tygodnia lub miesiąca – wszystko zależy od okresu rozliczeniowego. Tak naprawdę nie ma żadnej gwarancji, że rzeczywiście wyjdziecie na swoje. Jeśli wybierzecie dobrego typera, to jest większe prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu.

Niemniej jednak warto zauważyć, że zawsze jest pewna niewiadoma, a przecież nie ma graczy, typerów, którzy zawsze będą na plusie. Jeśli traficie natomiast na kiepski okres konkretnego hazardzisty, to będziecie w kłopotach. Lepiej zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na dodatkowe zakłady. Jeśli macie stosunkowo mało czasu na analizę, to nie grajcie kilkunastu meczów tygodniowo tylko np. co najwyżej kilka. Samodzielna gra to także nauka na własnych błędach, z których można wyciągać konstruktywne wnioski i czerpać z tego w przyszłości.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie