Obstawianie meczów 20 grudnia – Jakie typy najlepsze?

Już dziś, od godziny 15:00, ruszają kolejne spotkania w ramach czternastej kolejki polskiej Ekstraklasy – najwyższych poziomem rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Kolejne drużyny zawalczą o dodatkowe punkty, nam dając szansę na typowanie wyniku tychże walk. W naszym przeglądzie nie tylko przedstawimy nasze typy bukmacherskie na rozgrywki Ekstraklasy, ale też zdradzimy, u którego bukmachera będzie nam po prostu najlepiej – nie tylko biorąc pod uwagę dzisiejsze spotkania.

obstawianie meczów 20 grudnia
Typowanie meczów 20 grudnia – Co obstawiać dzisiaj?

Typy na dziś – niedzielne mecze 14. kolejki Ekstraklasy

Ostatni dzień czternastej kolejki polskiej Ekstraklasy będzie jednym z bardziej specyficznych. Zakończy bowiem tegoroczne zmagania, dając drużynom i zawodnikom odpocząć niemal pełny miesiąc. Z perspektywy typującego oznacza to jedno: jeszcze większą jatkę właśnie w przypadku niedzielnych spotkań. Ekstraklasa powróci pod koniec stycznia, a na niedzielne mecze nasze typy bukmacherskie zamieszczamy poniżej, w towarzystwie najbardziej aktualnych (w momencie publikowania tego przeglądu, oczywiście) kursów na każdą z opcji.

Mecze dnia 20 grudnia 2020

  • 15:00 – Piast Gliwice – Raków Częstochowa
  • 17:30 – Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze

Typy na mecz Piast Gliwice – Raków Częstochowa

Aktualne kursy:

  • 2.77 – 3.50 – 2.62 (Fortuna),
  • 2.95 – 3.45 – 2.35 (STS), 
  • 3.00 – 3.45 – 2.40 (Betclic).

Choć bukmacherzy nie wskazują żadnego faworyta tego spotkania, jednocześnie nie skłaniając się ku remisowi, my za takowego uznajemy drużynę Raków Częstochowa. Jest ona fenomenem tego sezonu rozgrywek – podczas gdy w poprzednim debiutowała w sposób skromny, po 21 latach przerwy, w tym rządzi i dzieli, wykazując się świetną formą, ale też niebywałą skutecznością (najwięcej goli strzelonych w lidze na ten moment). Raków Częstochowa gra bardzo solidnie i nie ma zamiaru spuszczać nogi z gazu – będzie tutaj walczył o zwycięstwo i co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Piast – aktualnie dwunasty w lidze – jest drużyną, która byłaby zaszkodzić Rakowowi. Mimo bowiem, że w tym sezonie zajmuje niską pozycję w tabeli, prezentuje bardzo solidną formę. Już w przeszłości, a jeszcze w tym roku pokazał, że jest w stanie radzić sobie ze znacznie potężniejszymi rywalami. Dwudziestego listopada pokonał o wiele wyżej notowany Górnik Zabrze, by 29 listopada sięgnąć po remis z Legią – aktualnie najlepszą drużyną Ekstraklasy.

Różnice między oboma drużynami są naprawdę niewielkie – mimo znaczącej przepaści w ich pozycjach w tabeli ligowej. My obstawiamy tutaj remis, lecz gdybyśmy mieli wybrać zerojedynkowo, nasz głos poszedłby do Rakowa. Zwłaszcza, że zespół z Częstochowy nie będzie chciał tracić punktów przed pójściem na przerwę.

Typy na mecz Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze

Aktualne kursy:

  • 2.65 – 3.36 – 2.83 (Fortuna),
  • 2.70 – 3.30 – 2.60 (STS), 
  • 2.75 – 3.35 – 2.65 (Betclic).

Górnik Zabrze, który odwiedzi białostocki stadion, by stoczyć mecz z „Jagą” w aktualnym sezonie radzi sobie bardzo dobrze. Na trzynaście rozegranych przez siebie spotkań przegrał zaledwie dwa, a jego zdobycze punktowe są na tyle specyficzne, że z jednej strony pozwalają mu przebywać w ścisłej czołówce polskich drużyn. Z drugiej z kolei – nie może oddać żadnego punktu, by z tej czołówki nie wypaść. Konkurencja zaś już siedzi mu na ogonie. Górnik nie jest ze złota. Choć prezentuje solidną passę, potrafi ulegać słabszym przeciwnikom. Tak było też w ubiegłą sobotę, kiedy to z kretesem przegrał ze słabszą drużyną Cracovii.

betfan legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Jagiellonia to z kolei zespół, na którym nie można polegać – przynajmniej pod kątem formy. Ta waha się w zależności od spotkania i choć Jaga była w stanie powalczyć tydzień temu z deklasującym ją rywalem, Rakowem, jeszcze tydzień wstecz zaledwie wymęczyła zwycięstwo z Wartą Poznań (4:3). Przegrała też z jedną z gorszych drużyn tego sezonu – Stalą Mielec. Mimo wszystko jednak nie można nazwać jej zespołem słabym. Konsekwentnie dąży do swego, a pod wodzą kapitana Jakuba Świerczoka oraz oczywiście trener jest w stanie osiągnąć wszystko. O ile jest to „jej dzień”.

Nie jest to pierwsze spotkanie obu drużyn na polskich boiskach. Wcześniej starły się one w obrębie rozgrywek Pucharu Polski, w pierwszej jego rundzie (w sierpniu tego roku). Wtedy też Jagiellonia uległa Górnikowi różnicą dwóch bramek (3:1).

Choć ciężko jest obstawić spotkanie tak wyrównane, nasz typ ląduje w ręku Górnika Zabrze. Według nas jego motywacja może wziąć górę i wznieść go na wyżyny umiejętności. Jest też wyborem pewniejszym, bo wykazującym pewnego rodzaju konsekwencję w jakości swojej gry w każdym kolejnym spotkaniu.

Gdzie się zarejestrować, by realizować swoje typy na dziś?

Realizacja typów na spotkania sportowe, również te niedzielne, wymaga od nas założenia konta w serwisie bukmacherskim dowolnego wyboru. Typowanie meczów piłki nożnej możliwe jest u wszystkich Polskich bukmacherów, ale nie u wszystkich jest to opłacalne. My polecamy posiadanie kilka kont (oczywiście u różnych bukmacherów) – pozwoli nam to mieć stały dostęp do różnych ofert kursowych. Niezależnie od naszego wyboru, zawsze w zanadrzu powinniśmy mieć możliwość skorzystania z usług „pewniaka” – buka, który prezentuje solidną ofertę. Z jakiejkolwiek strony by na nią nie spojrzeć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jednym z bukmacherów, którzy na naszym rynku uważani są za najpopularniejszych, a którzy są zdecydowanie godni zaufania, jest Fortuna. Operator ze słoneczkiem we własnym logo, jak widać po wyżej załączonych przez nas aktualnych kursach, bardzo często stwarza iście bezkonkurencyjne warunki na zakłady. Poza tym wszystkim Fortuna pozwala na typowanie wszystkich spotkań w obrębie Ekstraklasy. Daje też szansę skorzystania z ciekawych bonusów powitalnych – nie tylko dla nowych graczy (będąc nimi pamiętajmy o użyciu kodu BETONLINE), ale też dla stałych bywalców.

Na tle innych wyróżnia się również bukmacher Betclic. Ten słynie przede wszystkim z dawania olbrzymiej swobody w wyborze konkretnych opcji bukmacherskich. Oprócz tego jednak bukmacher Betclic prezentuje ofertę na każde spotkanie w ramach Ekstraklasy, lwią ich część obejmując również formułą obstawiania „na żywo”. Choć bukmacher ten oferuje dość specyficzne bonusy powitalne, bez problemu można je wspomóc za pośrednictwem kodu promocyjnego. Ten dający najwięcej to kod KOD550,

Wymieniając bukmacherów z kategorii „must-have” nie sposób jest nie wspomnieć o STS – aktualnym liderze pod względem popularności w naszym kraju. Star-Typ Sport doskonale rozumie potrzeby graczy, stale udoskonalając swoją ofertę przy podążaniu za aktualnymi trendami na rynku. Rejestrując się w STS również jesteśmy w stanie skorzystać z kodu promocyjnego. U niego jednak kodem tym jest BETONLINE. STS stwarza świetne warunki do obstawiania, również spotkań polskiej Ekstraklasy. Proponuje solidne kursy, dużo opcji bukmacherskich i świetne pokrycie – również formatem obstawiania LIVE.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie