Nietypowe zakłady dostępne w firmach bukmacherskich

Okazuje się, że bukmacherzy (stacjonarni oraz online) oferują Klientom szereg zakładów do typowania. Możesz oczywiście swobodnie zdecydować się np. na rozmaite dyscypliny. I to nie tylko te zaliczane do najbardziej popularnych w Polsce. Ponadto firmy bukmacherskie, idące z duchem czasu, oferują także szereg innych opcji. Niekoniecznie stricte związanych ze sportem. Przekonaj się, co zatem możesz jeszcze typować!

nietypowe zakłady bukmacherskie
Nietypowe zakłady dostępne w firmach bukmacherskich

Taniec z Gwiazdami

Niedawno rozpoczęła się kolejna edycja tego tanecznego show. Na parkiecie znowu pojawiły się osoby dość znane szerszemu gronu odbiorców. Chociaż warto od razu wspomnieć, że niektóre nazwiska mało co mówią osobie, która na co dzień nie śledzi showbiznesu… Przejdźmy jednak do sedna. Okazuje się, że możesz typować za pieniądze Taniec z Gwiazdami. Prosto ze swojego domu lub mieszkania albo korzystając z oferty dostępnej w punktach stacjonarnych. Jakie firmy bukmacherskie oferują to wydarzenie? Jest to np. STS czy Fortuna.

Co można zaś typować? Przede wszystkim ludzie grają na to, kto okaże się triumfatorem tej edycji. Aktualnie największe szanse ma Oliwia Bieniuk. Tuż za nią plasują się Kinga Sawczuk oraz Magdalena Kajrowicz-Zapała. Okazuje się, że zakładów na Taniec z Gwiazdami jest jednak… jeszcze więcej. Nie może to dziwić, ponieważ to prawdziwy hit, który od lat przyciąga przed ekrany telewizorów sporo publiczności. Należy zatem dodać, że możesz również przewidywać, która para odpadnie jako następna. Czasami dostępne są też zakłady dotyczące tego, ile punktów zdobędą tancerze itd. Generalnie im bliżej finałowych rozstrzygnięć, tym opcji jest coraz więcej.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak można typować Taniec z Gwiazdami? Pamiętaj, że umiejętności taneczne to jedno. O tym, kto wygrywa i odpada decydują w dużej mierze telewidzowie. Liczy się zatem na pewno popularność. W jednej z edycji dość przeciętnie na parkiecie radził sobie Tomasz „Gimper” Działowy. Ten internetowy twórca mógł jednak liczyć na swoich wiernych fanów, dzięki czemu doszedł… aż do samego wielkiego finału tego tanecznego show.

Do kogo trafią nagrody filmowe i muzyczne?

W firmach bukmacherskich jak STS czy Betfan możesz także typować rozmaite wydarzenia ze świata filmu oraz muzyki. Chodzi m.in. o Oscary. To najbardziej prestiżowe nagrody, które trafiają w ręce uzdolnionych aktorów, ale nie tylko. Warto dodać, że nagradzani są także reżyserzy, dźwiękowcy itp. Kategorii jest naprawdę sporo. Nie może zaskakiwać, że nie brakuje także dużej liczby zakładów na Oscary. Warto dodać, że są one oferowane przez różne firmy bukmacherskie. Dzięki temu można „wyłowić” dla siebie najbardziej atrakcyjne kursy. Warto zatem posiadać minimum kilka kont. Jest to dozwolone. Dzięki temu – w takiej sytuacji – będziesz mógł zagrać lepszy kurs i zagwarantować sobie (w przypadku wygranej) tym samym więcej gotówki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dodatkowo w firmach bukmacherskich nie brakuje zakładów dotyczących świata muzyki. Możesz m.in. obstawiać, kto wygra najważniejsze nagrody. Co ciekawe, zakłady dotyczą także stricte polskiego rynku muzycznego.

Wielbiciele polityki także znajdą coś dla siebie

Na co dzień interesujesz się tym zagadnieniem? Uważasz, że jesteś w stanie przewidzieć, jak będą wyglądały wyniki np. wyborów? Pierwsza ważna informacja jest taka, że w firmach bukmacherskich jest sporo zakładów na politykę, ale niestety zakłady na żywo nie są tutaj dostępne. I to nie tylko na wydarzenia z polskiej sceny politycznej. Możesz także typować to, co będzie działo się w takich krajach, jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja itd. Co zaś konkretnie jest do gry? Możesz obstawiać, kto np. wygra wybory prezydenckie. Zakładów jest zaś sporo. Możesz obstawiać overy, handicapy itd.

bukmacher sts bonus bez depozytu 2022
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Nie da się zatem ukryć, że oferta jest urozmaicona. Szczególnie gdy konkretne wybory wzbudzają bardzo duże zainteresowanie w Polsce. Poza tym można typować wiele innych eventów jakie oferują najlepsi w Polsce bukmacherzy. Chodzi o wybory parlamentarne oraz samorządowe itd. Dla wielu zaskakujące może być to, że oferta jest tak urozmaicona. Można bowiem grać nie tylko zakłady podstawowe, ale tak samo dodatkowe.

Fani kryptowalut nie będą zawiedzeni

Coraz więcej osób na terenie Polski (i nie tylko) zaczyna interesować się kryptowalutami, gdyż nie tylko zarabianie na bukmacherce może być szybkie i łatwe. Są ludzie, którzy nawet zainwestowali w nie sporo oszczędności. Dlaczego? Obecnie nie ma zbyt wielu dobrych form lokowania własnego kapitału, a kasyno online na pewno nie jest dobrym pomysłem jak bywało to kiedyś. Lokaty są na groteskowo niskim poziomie. Z kolei nieruchomości są wyjątkowo drogie. A w kryptowaluty można inwestować niezależnie od zasobności portfela. Jedni decydują się na małe kwoty, a inni na całkiem spore. Warto dodać, że zarobki (jeśli ktoś będzie miał wiedzę i trochę szczęścia) mogą być spore.

To nie wszystko. Możesz nie tylko inwestować, ale także obstawiać, jak będą zachowywały się ceny najpopularniejszych kryptowalut. Taką możliwość stwarza obecnie Fortuna. Co może być typowane? Jakie kursy w danym okresie osiągną BTC oraz ETH. Są to nie tylko dwie najpopularniejsze, ale także dwie najdroższe kryptowaluty. Jeśli interesujesz się tym zagadnieniem i najprawdopodobniej wiesz, czy kurs pójdzie w górę albo w dół, to możesz obstawić i na tym zarobić. Takie zakłady są natomiast coraz popularniejsze.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie