Milenium – czy można tam jeszcze obstawiać?

Milenium to jeden z legalnych polskich bukmacherów, który ze względu na swoją nazwę bardzo często mylony jest z jednym z działających w naszym kraju banków. Nic dziwnego, obie spółki dzieli tylko jedna literka. Nie będziemy się tu jednak dzisiaj zajmować takimi mało istotnymi kwestiami, nie interesują nas także żadne banki. Jesteśmy natomiast bardzo ciekawi tego, jak spisuje się bukmacher Milenium. Zapraszamy Was więc na krótką recenzję tej spółki. 

Milenium – czy można tam jeszcze obstawiać?

Podstawowe informacje o bukmacherze Milenium

Milenium to polski legalny bukmacher, który oferuje nowym klientom całkiem atrakcyjną promocję powitalną. Bukmacher Milenium posiada licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów na terenie naszego kraju, co oznacza, że korzystanie z jego usług jest całkowicie bezpieczne i legalne. Wszystko przygotowano bowiem zgodnie z obowiązującą aktualnie ustawą antyhazardową. Bukmacher Milenium istnieje na rynku już od 2004 roku, ale nigdy nie zdobył ogromnej popularności. Zawsze pozostawał w cieniu konkurencji. Mimo tego posiada naprawdę dobrze wykonaną stronę internetową oraz blisko 200 stacjonarnych placówek przyjmowania zakładów. 

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Milenium jest oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej Zagłębia Lubin. Kiedyś sponsorował także federację sztuk walki i drużyny młodzieżowe. Bukmacher przeszedł wiele zmian w 2019 roku i dlatego to, co teraz widzimy to zupełnie odnowiona wersja strony internetowej. Nową funkcją jest także możliwość rejestracji konta tymczasowego, o czym powiemy nieco więcej w dalszej części artykułu. 

Strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera Milenium

W czerwcu 2019 światło dzienne ujrzała nowa strona bukmachera Milenium. Stara witryna nie była zła, gdyż działała sprawnie i prezentowała się całkiem estetycznie, ale było widać pewne braki i niedociągnięcia. Nic dziwnego, gdyż była z nami od początku funkcjonowania tego bukmachera w Internecie. Obecna strona jest bardzo atrakcyjna i funkcjonalna. Wszystko jest rozmieszczone z głową, dzięki czemu nie ma żadnych problemów z nawigacją. U góry strony znajdują się odnośniki przekierowujące nas na poszczególne podstrony, z lewej strony znajdziemy listę dostępnych dyscyplin, po prawej natomiast mamy możliwość obstawienia kuponu. W centrum znajdziemy wszystkie zakłady dostępne do obstawienia, z wybranej przez nas kategorii. Sama strona prezentuje się bardzo dobrze i jest dużym krokiem naprzód w porównaniu do tej, którą oferowano nam jeszcze jakiś czas temu.

Żaden szanujący się bukmacher nie przetrwałby w obecnych czasach bez aplikacji mobilnej. Szacuje się, że już blisko połowa typów u internetowych bukmacherów obstawiana jest właśnie przy pomocy telefonów komórkowych i tabletów. Aplikacja mobilna bukmachera Milenium prezentuje się bardzo dobrze i trzeba jej przyznać to, że działa naprawdę znakomicie. Szybko, sprawnie, bez przycięć. Aplikacja dostępna jest na telefony komórkowe i tablety z systemem iOS oraz Android. W aplikacji mobilnej Milenium znajdziecie: pełną ofertę zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo, łatwy dostęp do swojego konta gracza, wyniki meczów na żywo, podgląd aktualnych kuponów, a także powiadomienia o najciekawszych zdarzeniach, promocjach i obstawionych przez nas kuponach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Posiadacze telefonów i tabletów firmy Apple mogą liczyć na to, że pobranie aplikacji będzie bardzo proste i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Wystarczy bowiem tylko wejść w AppStore wpisać w wyszukiwarkę termin „Milenium bukmacher” i pobrać aplikacje na swój telefon. W przypadku urządzeń z systemem Android będzie to nieco trudniejsze, jako iż Google nie pozwala w swoim sklepie promować aplikacji hazardowych. Musimy więc wejść na stronę bukmachera i pobrać z niej plik, który następnie przesyłamy na swój telefon. W ustawieniach zaznaczamy, że zgadzamy się na instalację aplikacji z niesprawdzonych źródeł i dopiero wtedy system umożliwia nam skorzystanie z apki Milenium. Na szczęście nie jest to nic trudnego i każdy poradzi sobie z jej zainstalowaniem. Sama aplikacja jest bezpieczna, ale należy pamiętać o tym, by pobrać ją z oficjalnej strony bukmachera.

Kursy i oferta bukmachera Milenium

Oferta bukmachera Milenium zbliżona jest do tego, co proponują nam inni legalni polscy bukmacherzy. Oczywiście najbardziej popularną dyscypliną jest tu piłka nożna, na którą znajdziemy setki, jak nie tysiące zakładów dziennie. Ilość dostępnych rynków jest aż zaskakująca, dlatego też polecamy tego bukmachera wszystkim fanom typowania piłki kopanej. Oprócz tego nie brakuje i innych popularnych dyscyplin, jak koszykówka, tenis, siatkówka. Dużo gorzej jest niestety z dyscyplinami niszowymi, których niestety próżno szukać u tego bukmachera. Jeśli wierzyć reklamom, dziennie dostępnych jest blisko 30 tysięcy różnych zdarzeń do obstawienia.

W przypadku oferty live mamy do czynienia z całkiem ciekawą propozycją. Typować możemy większość zakładów dostępnych w ofercie przedmeczowej. Każdy mecz posiada dostęp do statystyk aktualizowanych na bieżąco, dzięki czemu możemy panować na bieżąco nad tym, co akurat dzieje się w spotkaniu i podejmować decyzje niezwłocznie po pojawieniu się konkretnej sytuacji.

polskie zakłady bukmacherskie
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oprócz tego Milenium oferuje nam także sporty wirtualne, ale odradzamy Wam ich obstawianie, gdyż jest to po prostu zwykła loteria. To komputer decyduje, jaki będzie wynik i jeśli nam się poszczęści, wygramy. Częściej jednak los stwierdza, że warto z nas zakpić. Co innego z E-sportem, czyli z zakładami na gry komputerowe. Oferta jest bogata, a obstawianie bezpieczne, gdyż bez problemu można wykonać pełną analizę odbywających się spotkań. 

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dotyczących kursów u tego bukmachera. Marża Milenium jest bardzo duża, co oznacza, że nie możemy liczyć na zbyt wysokie kursy. Z bólem serca przyznajemy, że o ile Milenium prezentuje się całkiem dobrze jako bukmacher, tak nie da się go traktować poważnie, ze względu na oferowane kursy. Jak na razie, spółka ta nadaje się głównie do wejścia, wykorzystania promocji i opuszczenia „lokalu”. Milenium oferuje nam znacznie mniejsze kursy niż większość działających legalnie na terenie naszego kraju bukmacherów. 

Minimalna stawka kuponu to 2 złote. Maksymalna wygrana na jednym kuponie to 100 tysięcy złotych. 

Bonusy powitalne bukmachera Milenium

Każdy szanujący się bukmacher proponuje swoim klientom atrakcyjne promocje. Najlepsze z nich dotyczą oczywiście nowych klientów, ale i wierni typerzy czasem dostaną coś ciekawego. Jak wygląda sytuacja w przypadku bukmachera Milenium? Czy warto zwrócić uwagę na promocje tego bukmachera?

Zakładając nowe konto, typer może liczyć na dodatkowe 100% wpłacanej kwoty, aż do wysokości 1500 złotych. Promocja ta jest więc podobna do innych, oferowanych nam przez legalnych bukmacherów. Aby uzyskać darmową kasę od Milenium, w ciągu 10 dni od weryfikacji tożsamości musimy złożyć depozyt, a w ciągu kolejnych 60 dni spełnić warunki obrotu. Warunki obrotu są niestety dość wygórowane. Na kuponie muszą się bowiem znajdować co najmniej trzy spotkania o kursie łącznym 2.00. Musimy zagrać za czterokrotność bonusu, co oznacza, że przy maksymalnym wykorzystaniu promocji musimy postawić na łączną sumę stawek 6000 złotych. Bonus trafi na zwykłe konto i można go będzie wypłacać dopiero po spełnieniu tych warunków. Do obrotu wliczają się kupony na zakłady przedmeczowe i live. Istnieje też ograniczenie dotycząca maksymalnego obrotu dziennego. Każdego dnia możemy obrócić maksymalnie 10% wymaganej sumy, co oznacza, że musimy obstawiać na maxa przez co najmniej 10 dni.

Dużo bardziej interesujący jest darmowy zakład. Co prawda w tym przypadku bukmacher Milenium nieco nas oszukuje, gdyż nie jest to freebet, a zakład bez ryzyka, ale i tak promocja jest ciekawa. Na czym polega ten bonus? Pierwszy obstawiony kupon jest ubezpieczony, co oznacza, że nawet jeśli nam się nie powiedzie, bukmacher zwróci nam całość stawki, pomniejszoną o kwotę podatku. Otrzymać możemy nawet 100 złotych w postaci zwrotu. Zwrot otrzymamy w postaci punków premiowych, które możemy wykorzystać na kolejne typy.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie