Limity bukmacherskie – który bukmacher ich nie ma?

Eksperci, którzy bardzo dobrze znają się na zakładach bukmacherskich często muszą radzić sobie właśnie z tym problemem. Jakie są w tym temacie efektywne metody? Czy limity bukmacherskie obowiązują u każdego bukmachera w Polsce?

limity bukmacherskie 2021
Który bukmacher w Polsce nie limituje zawodowych typerów?

Kogo dotykają limity bukmacherskie?

Najczęściej z tym problemem zmagają się po prostu wysokiej klasy typerzy. To osoby, które regularnie wygrywają naprawdę duże pieniądze Niektóre firmy bukmacherskie w Polsce starają się zatem ograniczać straty. Dają zatem pewne limity w stosunku do konkretnego gracza. Przez to ten typer nie może postawić np. za tyle, ile by sobie życzył. W niektórych zakładach bukmacherskich te limity są naprawdę bardzo restrykcyjne. Przez to graczowi kompletnie nie opłaca się dalej obstawić w danym bukmacherze. Zwłaszcza wtedy, kiedy nowe stawki muszą być kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt razy niższe niż te wcześniejsze – przed nałożonymi limitami.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Okazuje się, że jest to dość powszechny problem. Szczególnie biorąc pod uwagę bukmacherów, którzy są stosunkowo nowi na rynku. Najlepsze firmy bukmacherskie online starają się nie wprowadzać takich ograniczeń. Odbija się to bowiem szerokim echem w całym środowisku. To powoduje, że dana firma jest bowiem uznawana za taką, która nie jest przyjazna zawodowcom z prawdziwego zdarzenia…

Kiedy limity u bukmachera są szczególnie groźne?

Gracze, którzy zmagają się z limitami muszą mieć na uwadze różne reperkusje wynikające z tej sytuacji. Nie tylko chodzi o to, iż należy grać za zdecydowanie mniejsze kwoty. Limity bukmacherskie powodują spore kłopoty, kiedy np. dany typer obstawia progresją. Jesteś już na szóstym albo siódmym poziomie? Nałożone limity u bukmachera powodują, że nie możesz zagrać za taką kwotę, która jest wymagana, aby system przyniósł oczekiwane wygrane? Robi się naprawdę poważny problem… Nie można bowiem przerwać progresji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie powinno się również grać za zdecydowanie mniejsze stawki. Wtedy ewentualna wygrana będzie zdecydowanie mniejsza niż zakładana. Może być zatem tak, że przegrane z poprzednich poziomów nie zostaną odrobione. Celem progresji jest natomiast wyjście po prostu na plus. Obojętnie od momentu, kiedy po prostu Twój zakład okaże się wygrany.

Konta u różnych bukmacherów bardzo pomagają

Są efektywne metody, by poradzić sobie z limitami nakładanymi przez buki. Warto po prostu posiadać konta w różnych bukmacherach. Jeśli będziesz miał limity u jednego bukmachera, to zawsze możesz zagrać zakład u drugiego. Aktualnie panuje zaś coraz większa rywalizacja w branży hazardowej. Rok po roku kalendarzowym zwiększa się liczba firm bukmacherskich, które działają całkowicie legalnie i zgodnie z polskim prawem. Mają zatem stosowne dokumenty, aby urządzać zakłady wzajemne.

Warto rejestrować się u różnych bukmacherów nie tylko jednak z tego względu. Dzięki temu możesz obejść limity oraz przy okazji zgarnąć atrakcyjne bonusy powitalne. Szczególnie, że internetowi bukmacherzy w Polsce starają się oferować naprawdę hojne promocje. Tak, aby przyciągnąć do siebie możliwie dużo nowych użytkowników. Rejestracja u różnych buków to zatem korzyści generalnie pod wieloma względami.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie