League of Legends – jak obstawiać tę grę u polskich bukmacherów?

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier świata. Całkowicie zdominowała rynek, od wielu lat stanowiąc najgorętszy tytuł właśnie na platformie PC. Posiada olbrzymie zaplecze e-sportowe, a kolejne rozgrywki zespołów grających w nią profesjonalnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Naturalnym było to, że trafi do oferty popularnych bukmacherów. Również u polskich bukmacherów jej obecność przestała już dziwić. Jak jednak obstawiać ją, aby wygrywać i na co zwracać przy tym uwagę?

jak obstawiać lol
League of Legends – jak obstawiać u Polskich bukmacherów online?

Wskazówki związane z obstawianiem League of Legends

League of Legends to gra komputerowa, która wiele dzieli z „tradycyjnymi” dyscyplinami sportowymi, ale która różni się równie dużą ilością aspektów. Podchodząc do jej obstawiania upewnijmy się więc:

  • że znamy zasady nią rządzące – podstawą jest wiedza, o co w tym wszystkim chodzi – LoL jest grą udostępnianą w modelu free-to-play; jeśli więc nie jesteśmy do końca pewni siebie, zainstalujmy ją i zagrajmy kilka razy (bądź też po prostu przejdźmy samouczek);
  • jesteśmy zapoznani z fazą rozgrywek – choć główne rozgrywki w LoLa toczą się w module turniejowym, zasady nieco się różnią w porównaniu do klasycznych dyscyplin sportowych; drzewko turniejowe jest takie samo, jednak ćwierćfinały, półfinały i finał rozgrywają się w module BO5 (Best of 5).
  • wybraliśmy odpowiednią formę obstawiania – League of Legends można obstawiać w formule przedmeczowej oraz „na żywo”, przy czym to ta druga opcja cieszy się w tym przypadku największym zainteresowaniem; 
  • zapoznaliśmy się ze statystykami – mimo tego, że LoL jest grą komputerową, posiada rozbudowane zaplecze e-sportowe, które interesuje miliony użytkowników; łatwo można uzyskać dostęp do rozbudowanych statystyk, wykresów i danych, które mogą okazać się kluczowe przy obstawianiu;
  • dokonaliśmy odpowiedniej analizy – przeanalizowanie drużyn biorących udział w spotkaniu, które chcemy obstawiać jest podstawą – warto zapoznać się nie tylko z ich składami, ale też chociażby z poprzednimi meczami, które rozegrały w ramach tego samego turnieju; plusem jest to, że tutaj kontuzje nie wchodzą w grę.
bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Wybrani bukmacherzy z ofertą na typowanie League of Legends

Bukmacherzy w różny sposób podchodzą do prezentowania swojej oferty E-Sportowej. Typowanie meczów z LoL od lat jest popularne w naszym kraju. Pamiętajmy o tym, szukając jej u innych operatorów niż Ci podani przez nas poniżej. Gra w mniejszym lub większym stopniu znajduje się w ofercie niemal każdego podmiotu działającego legalnie w Polsce, ale to u tych wskazanych przez nas można liczyć na najlepsze do niej podejście.

League of Legends u bukmachera STS

STS (Star-Typ Sport) to firma o mocno ugruntowanej pozycji na polskim rynku bukmacherskim. Zawdzięcza ją stałym i wieloletnim podążaniu za trendami rządzącymi rynkiem – nic więc dziwnego, że przykłada dużą wagę do e-sportów, często nazywanych czymś najbardziej przyszłościowym. W ofercie firmy znajduje się większość rozgrywek w obrębie League of Legends, w tym również lig krajowych (w tym tej polskiej). Całość została zaprezentowana w czytelny sposób, a oferta dostępna jest również z poziomu aplikacji mobilnej STS.

STS to także jedna z nie wielu firm, która daje graczom specjalne promocje i bonusy na obstawianie zakładów e-sportowych. W tej chwili popularną formą promocji jest zakład bez ryzyka 20 PLN na e-sport, oraz 29 PLN bez depozytu (z kodem „BETONLINE„), za samą rejestrację na www.sts.pl. Bonus dostępny zaraz po założeniu konta, za środki bonusowe można oczywiście typować wydarzenia esportowe.

poker w polsce z bonusem
Polski poker online w Betgames STS z bonusem za rejestrację

League of Legends u bukmachera LV Bet

LV Bet jest kolejnym bukmacherem, który na e-sporty przeznaczył osobny dział – nie oznacza to jednak, że wymaga posiadania odrębnego konta do ich obstawiania, a służy jedynie uporządkowaniu oferty. Firma często organizuje promocje związane z e-sportami, ale też stara się na bieżąco uzupełniać ofertę ściśle związaną właśnie z League of Legends. W związku z tym można liczyć na możliwość obstawiania zarówno większych wydarzeń, jak Mistrzostwa Świata, LEC czy LCS, ale i mniejszych lig narodowych.

League of Legends u bukmachera Fortuna

Choć Fortuna nie oferuje specjalnej zakładki poświęconej wyłącznie e-sportom, League of Legends w jej ofercie gra ważną rolę. Bukmacher Fortuna stara się obejmować zasięgiem większość większych wydarzeń rozgrywanych w obrębie tytułu, a także wybrane ligi światowe. Wszystkie spotkania dostępne są w module przedmeczowym, a wybrane również na żywo. Nie trzeba też szukać ich transmisji – dostępne są na stronie obstawiania.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie