Jakie metody płatności do bukmachera są najpopularniejsze?

Wielu początkujących typerów zajmujących się obstawianiem zakładów bukmacherskich nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie są najlepsze metody opłacania konta bukmacherskiego. W ostatnim czasie firmy bukmacherskie wprowadzają szereg innowacyjnych usprawnień mających na celu zadowolenie swoich klientów. Dotyczy to także sfery realizowania depozytów. Jakie metody płatności są obecnie najpopularniejsze? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w niniejszym artykule.

popularne metody płatności bukmacherskich
Jak szybko wpłacić pieniądze do bukmachera?

Płatność za pomocą portfela elektronicznego 

Jedną z najnowszych metod płatności, która nieustannie zyskuje na znaczeniu wśród graczy, jest płatność z wykorzystaniem internetowego portfela, tzw. portfela elektronicznego. W przeciwieństwie do np. płatności kartą debetową, płacąc portfelem elektronicznym wystarczy tylko raz założyć konto, a później wpłacać pieniądze przy użyciu identyfikatora podanego w procesie tworzenia konta. Pieniądze z e-portfela trafiają na konto legalnych firm bukmacherskich już po kilkunastu sekundach od sfinalizowania transakcji. Bardzo szybka realizacja płatności to nie jedyny atut wysyłania środków z wykorzystaniem portfeli elektronicznych.

Portfele elektroniczne gwarantują nam stuprocentową anonimowość. Informacje o wszystkich zrealizowanych przez nas przelewach nigdy nie będą udostępniane osobom trzecim. Jednocześnie każdy użytkownik ma oczywiście pełen wkład we wszystkie zrealizowane przez siebie transakcje. Przy korzystaniu z portfela elektronicznego banki nie pobierają także żadnych prowizje. Małe prowizje mogą jednak pobierać operatorzy portfeli elektronicznych – warto wiedzieć o tym, że z reguły nie są to duże sumy oraz nie wszędzie one obowiązują. 

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Decydując się na korzystanie z portfela elektronicznego trzeba mieć na uwadze fakt, iż w przypadku e-portfeli obowiązują minimalne oraz maksymalne kwoty wpłat. Jeżeli będziemy chcieli wpłacić mały depozyt na swoje konto bukmacherskie, może okazać się, że będziemy zmuszeni do wybrania innej metody płatności. Taka sama sytuacja jest w przypadku wypłaty zgromadzonych środków na koncie. Wśród najpopularniejszych portfeli elektronicznych znajduje się ecopayZ, Neteller, Skrill oraz PayPal. 

Płatność kartą kredytową/debetową 

Płatność z wykorzystaniem karty kredytowej/debetowej uważana jest za jedną z najprostszych. Wystarczy, że podamy parę podstawowych informacji z naszej karty płatniczej, a pieniądze naprawdę bardzo szybko trafią na konto konkretnej firmy bukmacherskiej. Cały proces realizowania płatności z wykorzystaniem karty kredytowej/debetowej jest banalnie prosty. Trzeba podać następujące dane: imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty, datę ważności karty oraz specjalny kod CVC. Nie można również zapomnieć o tym, aby podać kwotę, którą będziemy chcieli wpłacić do bukmachera. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Transakcje z wykorzystaniem kart płatniczych wyróżniają się niezwykle wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ponadto, są one realizowane w sposób natychmiastowy. Istnieje jednak istotny mankament realizowania płatności kartami kredytowymi i debetowymi. Chodzi tutaj o to, że firmy bukmacherskie z reguły i banki pobierają prowizje w wysokości około 2%. Zanim zdecydujemy się na wybranie tej metody płatności, warto w pierwszej kolejności zweryfikować, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. 

W chwili obecnej płatność kartą kredytową/debetową oferują wszystkie firmy bukmacherskie. Jest to najczęściej wybierana metoda płatności, do której wszyscy gracze są mocno przyzwyczajeni i niezwykle chętnie z niej korzystają. Dużym mankamentem są jednak prowizje pobierane przez bukmacherów. 

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie