Jak zarejestrować się u bukmachera i zacząć obstawiać?

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ludzie sięgają po nie jeszcze chętniej, gdy tylko zbliża się wielka impreza sportowa, na której chcą liczyć nie tylko na duże emocje, ale i wysokie wygrane. Doprowadziło to do powstania mnóstwa bukmacherów, którzy starają się uczynić swoje usługi najbardziej przystępnymi oraz atrakcyjnymi. Ale jak tak właściwie z nich skorzystać? Jak zarejestrować się u bukmachera? Kilka słów na ten temat powiemy w dzisiejszym poradniku.

Jak zarejestrować się u bukmachera i zacząć obstawiać
Jak zarejestrować się u bukmachera i zacząć obstawiać?

O czym należy pamiętać zanim zarejestruje się u bukmachera?

Osoby niedoświadczone w zakładach bukmacherskich rzadko kiedy zastanawiają się głębiej nad rzeczami ściśle z nimi związanymi, zazwyczaj od razu przechodząc do rejestracji. Tymczasem istnieje sporo rzeczy, które należy wiedzieć jeszcze przed podjęciem się jej. Takich, które są w stanie sporo zmienić, również jeżeli chodzi o początkowy budżet na zakłady. O jakich rzeczach mowa? Przede wszystkim o tym, że:

  • Najlepsi bukmacherzy pozwalają na wpisanie kodu promocyjnego, który potrafi bardzo wpłynąć na początkowy budżet i zagwarantować mocno preferencyjne warunki na start. Kody promocyjne znaleźć można na stronach zewnętrznych, które nie należą do bukmachera, ale które ściśle z nim współpracują. Z kodów tego typu można skorzystać wyłącznie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego.
  • Polscy bukmacherzy swoje usługi świadczą wyłącznie dla osób pełnoletnich – zakłady wzajemne to bowiem hazard, a polskie prawo zakazuje brania w nim udziału osobom, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia.
  • Rejestracja nie wystarczy, by oglądać darmowe transmisje meczów – aby stało się to możliwe, zazwyczaj należy albo na coś postawić, albo też posiadać dodatnie (większe niż 0) saldo. Jeżeli więc zastanawiając się, gdzie oglądać mecze trafi się na serwis bukmachera, należy mieć to na uwadze.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Rejestracja to jedyny moment na skorzystanie z bonusu powitalnego – wystarczy wyrazić chęć na otrzymanie go poprzez odhaczenie odpowiedniej opcji. Bonus powitalny to główna część oferty promocyjnej, kierowana wyłącznie do osób dopiero rejestrujących się u bukmachera. Szansa na skorzystanie z niego pojawia się wyłącznie w momencie, w którym dokonuje się rejestracji. Przykładowo rejestracja w Betfan z kodem promocyjnym „BETONLINE” to okazja na otrzymanie aż 600 PLN jako cashback.

Jak zarejestrować się u bukmachera?

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce starają się jak najbardziej uprościć cały proces rejestracji w obrębie ich serwisów. W związku z tym całość może potrwać zaledwie kilka minut. 

  1. Wybór bukmachera – na samym początku trzeba oczywiście wybrać operatora, u którego się zarejestruje. Bukmacherzy pokroju www.STS.pl czy www.eFortuna.pl są opcjami najbardziej sprawdzonymi i godnymi zaufania – nie są jednak jedyni. Często atrakcyjniejsi, zwłaszcza pod kątem bardziej niszowych dyscyplin, okażą się ci mniej znani. Warto pamiętać, że rejestracja u jednego nie blokuje możliwości założenia konta u kolejnego. Jeśli się chce, można dokonać rejestracji u każdego z nich (jedno konto na jednego buka).
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – polscy bukmacherzy starają się maksymalnie uprościć cały proces zakładania konta w obrębie ich serwisów. Zamykają go zwykle w jednym prostym formularzu, zmuszając do podania podstawowych danych (imię, nazwisko, data urodzenia, pochodzenie) oraz danych bardziej precyzyjnych (PESEL czy numer telefonu). Aby do niego się dostać, należy kliknąć w dobrze widoczny przycisk (zwykle „załóż konto”) na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.
  3. Aktywacja konta – zwykle wymaga kliknięcia w odnośnik wysłany za pośrednictwem e-maila. Bardzo często trzeba też potwierdzić własny numer telefonu poprzez podanie wysłanego na niego kodu bezpieczeństwa.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto wiedzieć: rejestracja prowadzi do założenia konta tymczasowego. Najlepsi bukmacherzy, ale i ci nieco gorsi, muszą wymagać pełnej weryfikacji tegoż konta poprzez podesłanie im dowodu osobistego. Obowiązek legitymowania jest narzucany przez rząd i ma na celu upewnienie się, czy uczestnicy zakładów są pełnoletni.

Co po rejestracji u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie są dostępne bezpośrednio po przejściu przez proces rejestracyjny. Aby jednak móc obstawiać, należy zasilić własne konto środkami finansowymi w wybranej przez siebie ilości. Większość rodzimych operatorów pozwala przy tym sięgnąć po zróżnicowane formy płatności – od tradycyjnego przelewu, przez płatność kartą czy BLIKiem, na systemach szybkich płatności kończąc. Własne typy bukmacherskie można obstawiać w obrębie większości istniejących dyscyplin, ale też w ramach usług dodatkowych. Te ostatnie oferują jednak wyłącznie wiodący polscy bukmacherzy pokroju STS, Fortuny czy forBETu.

Niedługo po założeniu konta, jak już wspomnieliśmy wcześniej, pojawia się konieczność jego zweryfikowania. Ta zmusza nas do podesłania bukmacherowi skanu lub zdjęcia osobistego, informacje z którego są porównywane z tymi podanymi w czasie rejestracji. Konto tymczasowe obarczone jest pewnymi limitami – w momencie jego aktywacji zyskuje się dostęp do pełni możliwości, w tym również tej związanej z wypłacaniem zgromadzonych na własnym koncie środków pieniężnych.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie