Jak właściwie zarządzać swoim kapitałem u bukmachera online?

Tak naprawdę to jedna z najważniejszych spraw. Często osoby początkujące o niej zapominają. A bez tego trudno jest myśleć o regularnych, wysokich wygranych w firmach bukmacherskich. Dlaczego ta sprawa ma aż tak duże znaczenie? Jak przygotować sobie plan działania na tej płaszczyźnie? Za ile grać? Kiedy będzie z kolei odpowiedni moment, by zwiększyć stawki?

budżet na obstawianie zakładów
Jak właściwie zarządzać swoim kapitałem u bukmachera online?

To istotna sprawa w kontekście regularnych wygranych – dlaczego? 

Warto wiedzieć, że odpowiednie zarządzenia kapitałem to kluczowa sprawa. Chcesz grać na poważnie? Interesują Cię regularne wygrane w firmach bukmacherskich? W takim razie ta właśnie sprawa ani przez moment nie powinna być potraktowana poi macoszemu. A sporo osób, szczególnie początkujących, zapomina właśnie o tym aspekcie. Trzeba zwrócić uwagę na czynnik, że typerzy niejednokrotnie grają… bez żadnego planu. Taka postawa nie może zaś doprowadzić do niczego dobrego. Dlaczego? Brak planu oraz właściwego zarządzania posiadanymi środkami sprawia, że nie do końca to wszystko kontrolujemy.

Nie mamy 100% informacji na temat tego, ile przegraliśmy, jak dużo jesteśmy na minusie itd. Wiemy to mniej więcej, ale takie podejście nie jest wystarczające, by wyjść na prostą. Oczywiście, czasami udaje się wygrywać bez posiadania żadnej strategii. Trzeba jednak podkreślić, że ten stan rzeczy na pewno nie będzie trwał zbyt długo. Nie znamy ani jednego zawodowca, który prezentowałby taką postawę. Eksperci od dziedziny bukmacherki troszczą się zasadniczo o rozmaite aspekty. Wiedzą, że jeśli dopną rozmaite rzeczy na tak zwany ostatni guzik, to będą mieli zdecydowanie większe szanse na regularne wygrane.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zarządzanie kapitałem pozwala też sprawdzać, czy np. nasz system na grę jest opłacalny. Czasami okazuje się, że wybrana strategia nie jest do końca dobra i należy ją zmienić. Jeśli zaś nie będziesz tego kontrolował, to trudno będzie Ci wysunąć dobre wnioski na tej właśnie płaszczyźnie. Rejestracja u bukmachera to dopiero początek naszej drogi, najtrudniejsze dopiero przed nami.

Jakie pytania warto sobie zadać?

Aby w ogóle dobrze zarządzać swoim budżetem, musisz właściwie się do tego przygotować. W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie zatem na kilka pytań. Przede wszystkim trzeba określić, jak dużo pieniędzy możesz zdeponować u bukmachera online. Pamiętaj o kilku kluczowych aspektach. Nie możesz wydawać na firmy bukmacherskie gotówki, która jest przeznaczona np. na czynsz, rachunki za internet, TV, książki dla dzieci itp. Niektórzy sobie myślą, że zagrają kilka „pewniaków” i wszystko pomnożą dwa, trzy razy itd. Pamiętaj, że taka postawa może Cię wpędzić w wiele problemów.

Oczywiście, na zakładach bukmacherskich można wygrywać pieniądze. I to w legalny sposób. Trzeba jednak zakładać występowanie czarnego scenariusza. Powinieneś zatem wydawać tylko tyle pieniędzy, ile ewentualnie bez żalu możesz stracić. Wówczas jakość Twojego życia się po prostu nie pogorszy. Stracisz gotówkę, to fakt. Nie wpłynie to jednak zbyt negatywnie na Ciebie oraz tak samo na członków rodziny. Warto zatem przemyśleć ten aspekt. Dobrze jest ustalić sobie limity. Np. miesięczne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak to wygląda w praktyce? Chodzi o to, by określić, że np. w ciągu jednego miesiąca zrobię maksymalnie jeden depozyt w wysokości 500 PLN. Potem oczywiście trzeba się tych ustaleń trzymać. Nawet, jeśli masz na oku atrakcyjne bonusy, czy wydarzenia sportowe itd. Jeśli będziesz stanowczy, to nie popadniesz w uzależnienie. Taka postawa daje również szanse na regularne wygrane w firmach bukmacherskich. Konsekwencja się bowiem tutaj bardzo przydaje.

Od jakich stawek rozpocząć?

Za ile grać w firmach bukmacherskich jak STS czy Fortuna? Jest taka zasada, by osoby początkujące obstawiały maksymalnie za kilka procent posiadanego w tym momencie stanu konta. Jak to wygląda w praktyce? Przyjmuje się, że warto typować za co najwyżej 2%. Jeśli zatem posiadasz 200 PLN, to maksymalna stawka na kupon powinna wynosić jedynie 4 PLN. Oczywiście, wydaje się to trochę mało. Nie jest to jednak przypadkowa sprawa. Warto zauważyć, że dzięki temu możesz maksymalnie zminimalizować ryzyko. Wszak musiałbyś przegrać… 50 razy po kolei, by stracić wszystkie zainwestowane środki. Jest to zaś mało prawdopodobne. Nawet w przypadku osób stawiających swoje pierwsze kroki w tej branży.

poker w polsce z bonusem
Polski poker online w Betgames STS z bonusem za rejestrację

Kiedy zwiększyć stawki na obstawianie zakładów?

Z czasem te stawki mogą być nieco większe. Jeśli będziesz miał więcej wiedzy, doświadczenia itp. to możesz zdecydować się na ten krok. Eksperci grają za około 4-5% posiadanego kapitału. Pamiętaj, że wskaźniki procentowe to jedno. Liczą się także kursy. Wszystko powinno być zaś do siebie dopasowane. Musisz zatem określić, jak dużo pieniędzy chcesz wygrywać. Pamiętaj, by były to wartości możliwe do osiągnięcia. Jeśli zatem grasz za 4 PLN, to możesz tak stawiać, by ewentualnie wygrywać około 9-10 PLN itp. Jest to bowiem jak najbardziej realne do zrealizowania.

Jeśli na dwa takie kupony trafisz jeden, to będziesz miał 10 PLN-8 PLN=2 PLN. Biorąc pod uwagę takie założenia, wystarczy Ci skuteczność na poziomie 50%, by wychodzić na swoje. Oczywiście, to wszystko może być dowolnie modyfikowane. Najważniejsze jest to, by mieć odpowiedni, przemyślany plan i się go po prostu trzymać. Właściwe zarządzanie kapitałem i porządek na tej płaszczyźnie znacząco zwiększają zaś szanse na regularne wygrane w firmach bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie