Jak skutecznie typować zakłady na żywo?

Zależy Ci na systematycznym wygrywaniu w zakładach bukmacherskich? W takim razie powinieneś zainteresować się trybem live. Granie zakładów na żywo może być bowiem bardzo dochodowe. Chcesz dowiedzieć się, jak robić to skutecznie? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z poniższym wpisem.

jak typować mecze na żywo
Jak skutecznie typować zakłady na żywo?

Czy warto typować zakłady na żywo?

Gdzie można to robić? Tak naprawdę wszędzie. Obecnie każda szanująca się firma bukmacherska ma w swojej ofercie nie tylko standardowe zakłady do typowania jeszcze przed ich rozpoczęciem. Nie da się ukryć, że wielu typerów gra spotkania na żywo, czyli już w ich trakcie. Dlaczego jednak warto zdecydować się na taki model obstawiania? Nie brakuje osób twierdzących, że dzięki temu łatwiej jest o wygrane. Z czego wynikają takie opinie? Czasami nawet najlepsza, najbardziej dokładna analiza nie oddaje tego, co dzieje w danym momencie na boisku.

Nie ma też przeszkód, by na początek zobaczyć, jak np. oba kluby spisują się na placu gry. Przez kilka, kilkanaście minut… Na tej podstawie można wysunąć zaś wiele ciekawych wniosków. Niejednokrotnie mają miejsce sytuacje, które zupełnie odwracają przebieg konkretnej potyczki. Chodzi np. o czerwone kartki, rzuty karne… W takim momencie może dojść do zmiany układu sił na boisku. Trudno jest zaś w analizie przedmeczowej przewidzieć, że ktoś już w piątej minucie sfauluje rywala w polu karnym, a od tego momentu gospodarze będą musieli sobie radzić w dziesięciu itp.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób uważa, że typowanie meczów na żywo w STS jest nieco łatwiejsze, bo można od razu dostrzec, kto ma zdecydowanie więcej sytuacji na placu gry i tę wiedzę potem wykorzystać. Oglądasz konkretne spotkanie? Gospodarze wciąż remisują 0:0, lecz bramka dla nich wisi w powietrzu? Możesz zatem zagrać, że goście niedługo stracą pierwsze trafienie w danej potyczce. Są zatem argumenty, które przekonują graczy do obstawiania w trybie live.

Duża wiedza na temat danego sportu jest wymagana

Granie na żywo wcale jednak nie jest takie łatwe, jak komuś może wydawać się na samym początku… Tutaj też trzeba posiadać określone cechy, by można było liczyć na regularne wygrane. Chodzi na pewno o posiadanie bardzo dużej wiedzy. Najlepiej generalnie skupić się tylko na jednym sporcie (maksymalnie na dwóch dyscyplinach). Dlaczego jest to istotne? Warto wiedzieć, że dzięki temu o wiele łatwiej będzie zdobyć wszystkie niezbędne informacje. Czasami nawet warto wyselekcjonować np. tylko jedne rozgrywki piłkarskie. Jeśli będziesz ekspertem od danego sportu, to masz realne szanse na skuteczne konkurowanie z bukmacherami, którzy mają świetną ofertę zakładów jak STS, Betfan czy Fortuna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o tym, że pobieżna wiedza na temat konkretnych sportów nie jest zaś wystarczająca. Chyba że chcesz grać tylko dla zabawy, to wtedy nie ma problemu. Regularne zarabianie w zakładach bukmacherskich wymaga bez wątpienia sporej wiedzy i dodatkowo regularnego jej poszerzania. W związku z tym nie możesz pod żadnym pozorem spoczywać na laurach. Musisz dążyć do tego, by cały czas poprawiać swoje umiejętności. Im ich więcej, tym większe szanse na pokaźne sumy zarabiane na zakładach bukmacherskich.

Co jeszcze się przydaje przy obstawianiu zakładów na żywo?

Gra live ma swoje plusy. Niektórzy dostrzegają jednak też i minusy. O nich warto także się dowiedzieć… W czasie obstawiania zakładów bukmacherskich na żywo należy mieć bardzo dobry refleks. Czasami wystarczy tylko… kilka sekund zawahania, by dobry kurs został zmieniony na dużo słabszy albo w ogóle zniknął z oferty (dzieje się tak w przypadku blokowania). Osoby, które sporo zastanawiają się nad granymi typami mogą mieć pewne problemy na tej płaszczyźnie. Co jeszcze jest ważne? Na pewno umiejętność gry pod presją czasu. Większe szanse na odnoszenie sukcesów mają też ludzie, którzy potrafią radzić sobie ze stresem. Gra w trybie live raczej nie jest rekomendowana nerwusom.

ewinner oferta zakładów
Legalne typowanie w eWinner – Kod bonusy na zakład za darmo

Tego tematu szczególnie powinny zaś unikać osoby, które nie potrafią pogodzić się z porażkami i od razu chcą się odgrywać. W takiej sytuacji stan konta jest poważnie zagrożony. Pamiętaj bowiem, że każda decyzja powinna być przemyślana. Oczywiście, wybory muszą być podejmowane dość szybko. Niemniej jednak nie można ich dokonywać bez racjonalnych przesłanek. Warto zatem odpowiednio przygotować się do typowania danego spotkania. Musisz wiedzieć dużo np. na temat konkretnych drużyn piłkarskich. Dzięki temu będziesz mógł w mig podejmować trafne decyzje, co zaowocuje większymi wygranymi.

Nie zapominaj o porządnym sprzęcie komputerowym

Do gry w trybie live potrzebny jest dobry komputer. Nie muszą to być oczywiście modele najdroższe z najdroższych. Powinny jednak być dopasowane do dzisiejszych czasów pod kątem technicznym. Tak, by chodziły dość szybko i przede wszystkim sprawnie. Pamiętaj, że w trybie live liczy się każda sekunda. Musimy polegać nie tylko na sobie, ale także tak samo na porządnych komputerach przenośnych albo stacjonarnych. To jednak nie wszystko. Trzeba także zatroszczyć się o solidnie działające łącze internetowe. Połączenie z siecią powinno być w miarę szybkie, ale przede wszystkim bardzo stabilne.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie