Jak otrzymać gratisy w STS?

Ta sprawa jest dla Ciebie ważna? Masz zamiar wybrać taki podmiot bukmacherski, który oferuje świetne promocje na start? Warto zatem wpisać STS kod promocyjny właśnie tutaj. Dlaczego? Ta firma bukmacherska zapewnia m.in. możliwość zainkasowania 1500 PLN. Jakie są zaś warunki, aby otrzymać te pieniądze?

Jak otrzymać gratisy w STS

Rejestracja i dokonanie wpłaty to dodatkowe gratisy w STS

Jesteś zainteresowany? Na samym początku musisz zatem dokonać rejestracji. Możesz co prawda grać w punktach stacjonarnych, ale coraz mniej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Typując w sieci otrzymujesz bowiem więcej korzyści. I nie tylko chodzi o to, że możesz zaoszczędzić sporo czasu, jak i pieniędzy. Warto dodać, że rejestracja jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich. Co trzeba podać w czasie zakładania konta? Nie obejdzie się bez wskazania m.in. imienia, nazwiska, adresu itp. Są to generalnie standardowe procedury. Nie musisz się o to obawiać. W końcu firma bukmacherska STS bardzo pieczołowicie przechowuje wszystkie dane. W czasie zakładania konta możesz także wpisać STS kod promocyjny. Aby potem skorzystać m.in. z zakładu bez ryzyka, z resztą podobnie jest w Betfan i innych firmach. Po założeniu konta bukmacherskiego, warto zaś wpłacić pieniądze. Jeśli to zrobisz, to będziesz uprawniony do skorzystania z wielu bonusów.

Rejestracja w STS z gratisami na start dostępna www.STS.pl.

Co jest oferowane na start?

M.in. 1500 PLN. Warto zaznaczyć, że ta promocja jest podzielona na trzy części. Za każdy depozyt otrzymasz odpowiednio dużo gotówki. Co ważne, depozyty muszą być wpłacone w terminie 30 dni od momentu założenia konta bukmacherskiego. Nie zapominaj o tym. W przypadku premierowego depozytu zainkasujesz 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN i 50% do 700 PLN. Czyli w sumie możesz otrzymać nawet 1500 PLN. To też powoduje, że STS opinie na temat tego podmiotu bukmacherskiego są tak dobre. Z jednej strony Klienci doceniają, że ta firma działa zgodnie z przepisami. Z drugiej strony mają świadomość, że oferta powitalna robi bardzo duże wrażenie.

Możesz jeszcze skorzystać z zakładu bez ryzyka!

W trakcie zakładania konta możesz wpisać STS kod promocyjny BETONLINE. Jak to zrobisz, to otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 PLN. To super promocja. Jak zagrasz i przegrasz, to tak naprawdę nie stracisz swojej gotówki. Wiele osób chętnie korzysta z tej właśnie promocji, ale nie jest to zaskakujące.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie