Jak obstawiać tenis stołowy? – poradnik dla początkujących

Tenis stołowy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dyscyplin sportu, a jednocześnie taką, w której sił próbował niemal każdy z nas – czy to w warunkach domowych, czy też na zlokalizowanych na szkolnej świetlicy stołach. Z uwagi na bliskość tejże dyscypliny, cieszy się ona również dużym zainteresowaniem jeżeli chodzi o bardziej profesjonalny jej świat. Ten z miesiąca na miesiąc przyciąga do siebie rzesze nowych kibiców, w czym swojej szansy upatrują również najlepsi bukmacherzy z naszego kraju. W tym poradniku wyjaśnimy, jak korzystać z ich oferty roztropnie i tworzyć trafne typy bukmacherskie, a następnie przeradzać je we właściwe zakłady. 

jak typować mecze tenisa stołowego
Jak typować mecze tenisa stołowego u Polskich bukmacherów?

Praktyczne porady związane z obstawianiem tenisa stołowego

Choć tenis stołowy jest przez wielu bagatelizowaną dyscypliną sportu, na profesjonalnym poziomie potrafi być czymś mocno dynamicznym i bardzo emocjonującym. Ma też świetny potencjał do obstawiania, który łatwo jest zaprzepaścić właśnie przez złe podejście do niego. Poniższe porady pomogą typującym w tym, by ich typy bukmacherskie stały się trafne i rzeczywiście skuteczne.

  1. Poznajmy zasady gry – tenis stołowy na poziomie profesjonalnym może różnić się zasadami od tych, które przyswoiliśmy za dzieciaka. Właśnie dlatego warto jest zapoznać się z tymi rzeczywiście obowiązującymi, by wyniki kolejnych meczów były dla nas zrozumiałe.
  2. Oglądajmy turnieje – choć nie jest to łatwe zadanie (z uwagi na niszowość profesjonalnego tenisa stołowego w naszym kraju), warto to robić, by zdać sobie sprawę z przebiegu spotkań, ich dynamizmu oraz tego, od czego tak właściwie najbardziej zależy wynik każdego z nich.
  3. Podejmujmy się jak najbardziej dogłębnej analizy – w tenisie stołowym największą uwagę przypisuje się statystykom – zakłady bukmacherskie składane bez ich przejrzenia są wręcz „samobójem”. Zwróćmy więc uwagę na to, jak szybko dani zawodnicy się męczą, jaką przewagą punktową się wykazują oraz ilu asów serwisowych dokonują w czasie jednego spotkania.
  4. Przeglądajmy typy bukmacherskie – minusem typów bukmacherskich na tenis stołowy jest fakt, że tak naprawdę ciężko jest je znaleźć. Plusem z kolei może okazać się to, że po ich znalezieniu zazwyczaj możemy być pewni ich źródła i skutecznie typować tenis stołowy – na temat tej dyscypliny wypowiadają się bowiem niemal wyłącznie eksperci i jej pasjonaci.
  5. Zwróćmy uwagę na kursy – kursy bukmacherskie są w stanie zasugerować, jakie szanse na wystąpienie danego wyniku dają popularni bukmacherzy jak STS czy Betfan. Są one tak właściwie ich typami, często bardzo wymiernymi. Traktujmy je jako ważną wskazówkę do typowania.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najważniejsze turnieje w obrębie tenisa stołowego

Nawet jeśli pozory każą sądzić inaczej, w obrębie tenisa stołowego rozgrywa się wiele profesjonalnych turniejów, sporo spośród których pokrywają najlepsi bukmacherzy z naszego kraju. Do tych najbardziej popularnych i prestiżowych zaliczyć można:

  • Igrzyska Olimpijskie – turniej uznawany za najważniejszy i najbardziej prestiżowy w świecie tenisa stołowego. W obrębie wielodyscyplinowej imprezy zadebiutował w 1988 roku, a obecnie cieszy się zdecydowanie największą popularnością (czemu ciężko się dziwić); statystycznie to Chiny są w nim najbardziej utytułowanym krajem;
  • Mistrzostwa Świata – turniej, który – w przeciwieństwie do jego odpowiedników z mnóstwa sportów zespołowych – organizowany jest co roku, od 1926 roku. Rozgrywany na poziomie indywidualnym i drużynowym, przez wielu uważany jest za ważniejszy niż wspomniane wyżej Igrzyska Olimpijskie;
betfan legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka
  • Puchar świata – jest to impreza, która rozgrywa się od 1980 roku, a której zalążków można doszukać się w Hong Kongu. Obecnie dzieli się na format żeński i męski, a w jej ramach bój toczy po 20 zawodników i zawodniczek wyłonionych podczas turniejów kwalifikacyjnych (kontynentalnych).

Najlepsi bukmacherzy z ofertą na tenis stołowy

Choć w naszym kraju tenis stołowy cieszy się sporym zainteresowaniem, firmy bukmacherskie w Polsce w większości nie uważają go za dyscyplinę priorytetową. W związku z tym znalezienie takiego, który oferowałby jego najlepsze pokrycie, ale i stwarzałby atrakcyjne warunki do typowania może być trudne. Poniżej prezentujemy sylwetki tych bukmacherów, u których zakłady bukmacherskie na tenis stołowy są nie tylko możliwe, ale i po prostu przez nas polecane.

Tenis stołowy w ofercie STS

Choć ciężko nazwać tenis stołowy centralnym elementem oferty bukmachera STS, jest on operatorem, który pokrywa go w najlepszym stopniu, proponując dostęp do większości rozgrywek w jego obrębie, ale też pozwalając na obstawianie wybranych z nich nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale i na żywo. W obrębie tenisa stołowego na www.STS.pl można u niego korzystać z wszystkich bonusów, w tym tego powitalnego.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Tenis stołowy w ofercie Fortuny

Tenis stołowy pojawił się również w ofercie na zakłady bukmacherskie firmy Fortuna. Stara się ona zaproponować swoim klientom najbardziej kompletną ofertę na niego, w wielu aspektach bijącą na głowę tę prezentowaną przez konkurencję. Dlatego też na www.eFortuna.pl gra tak wielu zawodowych typerów, ta firma znana jest ze swojej doskonałej oferty.

Tenis stołowy w ofercie Betclic

Dyscyplinę tenisa stołowego zawiera w swojej ofercie również Betclic – i robi to dobrze. Pokrywa większość większych oraz wiele mniejszych turniejów, każdy z nich opatrując dobrym pokryciem meczowym, wraz z wieloma opcjami bukmacherskimi i atrakcyjnymi kursami. Jest on bukmacherem bardzo dobrze spisującym się w ramach tej dyscypliny sportu.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie