Jak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna

Początki zakładów bukmacherskich w Polsce sięgają lat 90. ubiegłego wieku. Od tego czasu wypracowały one sobie ugruntowaną pozycję w sektorze usług, ale i także rozrywki. Często zdarza się, że dane od bukmacherów są jednym z najbardziej wiarygodnych sposobów do pozyskiwania statystyk, odnośnie nastrojów społecznych, czy przewidywanych wyników wyborów. Przez to, że ludzie lokują na kuponach swoje oszczędności, zakłady bukmacherskie mogą przygotowywać precyzyjne analizy, które pozwalają na dokładny przegląd aktualnej sytuacji na arenach sportowych, jak i w polityce. 

obstawianie na telefonie
Jak obstawiać mecze w aplikacji mobilnej?

Nowe oblicze bukmacherów w telefonie

Rynek zakładów bukmacherskich aktualnie przechodzi swój renesans. Postęp technologiczny znacznie przyczynił się do dynamicznego rozwoju tej nowej „dyscypliny sportowej”. Bukmacherka nie kojarzy się już tylko z grą hazardową, którą reprezentują tzw. ludzie spod ciemnej gwiazdy. Na przestrzeni lat oblicze zakładów bukmacherskich zmieniło się o 180 stopni. Oprócz uregulowania zasad swojej działalności, które było wymagane przez organy państwowe, bukmacherzy zrobili mały wielki krok, aby pozyskać przychylność milionów potencjalnych graczy. Zakłady bukmacherskie odważnie wkroczyły na rynek sponsoringu sportowego.

Jednym z pierwszych buków, który zaczął się reklamować na koszulkach europejskich tuzów był Bwin. Jego współpraca z Realem Madryt znacząco przyczyniła się do budowy rozpoznawalnej marki na całym świecie. Dziś jest jednym hegemonów bukmacherskiego świata. Przykłady można mnożyć. W Polsce najlepszym uosobieniem tego zjawiska jest współdziałanie STS z Lechem Poznaniu, Fortuny z Legią Warszawa oraz Betclic z Piastem Gliwice. W tych trzech przypadkach mamy do czynienia ze sponsoringiem jednych z najlepszych drużyn piłkarskich w Polsce, w tym mistrza kraju. 

betfan legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Wyścig zbrojeń 

Rozwój rynku bukmacherskiego otworzył nowe możliwości zarówno dla samych zakładów, jak i graczy. Bukmacherzy w dobie globalizacji musieli zacząć dynamicznie konkurować między sobą, aby pozyskać i utrzymać nowych klientów. Nowinki, które zaczęły wchodzić do bukmacherskiego życia, trzeba było jak najprędzej wprowadzać do codziennego użycia, aby nie zostać wyprzedzonym przez konkurencyjne firmy. Jednym z ważniejszych oręży w rękach firm okazały się bukmacherskie aplikacje mobilne do obstawiania zakładów. W XXI wieku niemal każdy człowiek posiada nowoczesny telefon komórkowy.

Co więcej, przez większość dnia jesteśmy online. W internecie nie tylko przegląda się social media, czy pozyskuje potrzebne informacje, ale także kupuje się rozmaite rzeczy, płaci rachunki, aż wreszcie zawiera zakłady bukmacherskie. Każdy szanujący się bukmacher posiada aplikację mobilną swojego zakładu. W dobie chorób cywilizacyjnych, głównie nadmiernego stresu ludzie nie mają czasu, aby móc sobie pozwolić na odwiedzanie stacjonarnych punktów bukmacherskich. Dlatego właśnie firmy postawiły na mobilność swoich marek i oferują użytkownikom grę za pośrednictwem aplikacji w telefonie. 

bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Łatwo, szybko i przyjemnie 

Zawieranie zakładów poprzez aplikację mobilną jest nie tylko sposobem na zaoszczędzenie czasu, ale także pozwala graczom na stałe monitorowanie wydarzeń sportowych, ale również stanu swojego konta. Z całą pewnością, jednym z ważniejszych udogodnień jest możliwość wykonywania tzw. szybkich płatności. Oprócz wpłacania pieniędzy na swój bukmacherski depozyt udoskonaleniem jest również wypłacanie wygranych sum, które w ekspresowym tempie trafiają na konto bankowe. W Polsce pionierami na rynku aplikacji mobilnych są takie firmy, jak Fortuna, Betfan, STS, czy Betclic.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Każda z ich apek posiada m.in. możliwość cash out. Co więcej, Fortuna oferuje swoim użytkownikom early cash-out. Ta funkcja jest ogromnym udogodnieniem dla graczy, którzy mogą wcześniej zamknąć swoje kupony i cieszyć się z wygranych kwot pieniężnych. Ważnymi innowacjami są również transmisje na żywo, które pozwalają użytkownikom na dokonywanie dokładnych analiz oraz grę live. Powiadomienia push również ułatwiają rozgrywkę. Hitem ostatnich lat stały się wirtualne sporty. Bukmacherzy, aby urozmaicić grę swoim klientom dołączyli także tego rodzaju możliwość zawierania zakładów. Dzięki tym wszystkim szczegółom gra poprzez aplikację mobilną bije rekordy popularności wśród bukmacherskich zawodników.

Co więcej, najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce, takie jak Betclic, Fortuna, czy STS cały czas powiększają swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom graczy. Ciągły rozwój sektora zakładów bukmacherskich zapewnia jego użytkownikom najwyższą jakość gry, ale również zaczyna powoli stawać się jednym z elementów krajowego sektora usług. Powstanie i ekspansja aplikacji mobilnych jest tego najlepszym przykładem. 

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie