eWinner to dobry bukmacher internetowy?

Niezależnie od tego czy szukasz pierwszego bukmachera w swoim życiu, czy masz już swojego ulubieńca, świeży w branży eWinner zaimponuje Ci oferowanymi benefitami. Obecne tutaj promocje od depozytu do 1050 PLN oraz na zakład bez ryzyka do 150 PLN sprawiają iż jest to godny konkurent dla marek takich jak PZBuk czy Totolotek. Zapraszamy do lektury artykułu, z którego dowiesz się kto założył spółkę, co opisana firma może nam zaoferować i jak wygląda doświadczenie u tego usługodawcy z perspektywy doświadczonego gracza.

ewinner dobry bukmacher online
Nowy Polski bukmacher eWinner – cy warto się rejestrować?

eWinner – nowy bukmacher w Polsce

Markę eWinner tworzą osoby doświadczone, które w biznesie owocną karierę prowadzą od wielu lat. Zarządcy takich marek jak Aleam czy Skok postanowili zebrać swoje siły i postawić na dominację rynku bukmacherskiego. Finalnie jako gracze otrzymujemy produkt kompletny, pełen innowacji oraz udogodnień.

Siedziba firmy eWinner znajduje się w Gdyni, na ulicy Legionów 126 – 128, gdzie funkcjonuje kilka innych podmiotów z udziałami w Stefczyk Nieruchomości. Należy do nich Fundacja im. Franciszka Stefczyka i Asekuracja sp. z o. o. Wszystkie przedsiębiorstwa korzystają z tego samego kapitału zakładowego, którego kwota wynosi 250 mln zł.

Licencja Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.29.2017 na oferowanie zakładów bukmacherskich została przyznana w dniu 30 października 2018 roku. Wpis w KRS widoczny był już w roku 2017. Oficjalny start odbył się natomiast 25 września 2019 roku. Spółka w rejestrach znajduje się pod następującymi identyfikatorami:

  • REGON: 368141505,
  • NIP: 5862321957,
  • KRS: 0000692778.

Rolę Prezesa Zarządu eWinner pełni Pan Grzegorz Nowak. Z tej samej siedziby (w Gdyni) kieruje on Towarzystwem Zarządzającym SKOK. W przedsięwzięcie zaangażowane są jeszcze trzy panie zajmujące stanowisko wiceprezesów zarządu: Agnieszka Zielińska – Kułaga, Dominika Dębicka – Kamińska i Edyta Grzybowska.

Jeśli chodzi o sprawy mniej formalne, ale z formalnościami wciąż związane to warto poruszyć kwestię obsługi klienta. Każdego dnia w godzinach 08:00 – 23:00 możemy śmiało kontaktować się na jeden z trzech sposobów oferowanych przez administrację serwisu. Proponowane formy komunikacji to czat na żywo, e-mail (pomoc@ewinner.pl) i formularz kontaktowy znajdujący się na stronie ewinner.pl. Wiedząc, że nasze pytanie jest związane z często występującym problemem, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie dostępnego w witrynie FAQ.

bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Powody, aby dołączyć do eWinner

Wiedząc już z kim będziemy mieć do czynienia, możemy przejść do konkretów związanych z ofertą. Dlaczego eWinner to bukmacher, u którego warto zarejestrować konto? Powód jest prosty – duża ilość promocji i jeszcze większa liczba dostępnych zakładów. Dobra obsługa klienta, lekka dla oczu szata graficzna, a także łatwość poruszania się po stronie sprawiają, że jest to idealny kandydat na topowego organizatora gier hazardowych.

Zacząć należy od rejestracji – prostej aczkolwiek wymagającej odrobinę więcej niż u innych usługodawców. Będziemy musieli bowiem potwierdzić swoje konto przez SMS, przed wypłatą zweryfikować je za pomocą dowodu osobistego i wpisać kod promocyjny (działający kod: LegWin). Jeśli nie jesteśmy z Polski musimy pamiętać, że przelewy realizowane są wyłącznie w walucie NBP – polskim złotym.

Z procesem rejestracji bez problemu każdy sobie poradzi. Stwierdziliśmy, że nie ma potrzeby go opisywać, jednak chcemy zaznaczyć, że warto przejść przez niego uważnie, bo niektóre pola (checkboxy) potwierdzają naszą chęć wzięcia udziału w promocji i pytają o to czy zajmujemy stanowisko polityczne.

Promocje i bonusy w eWinner online

Za co jesteśmy nagradzani po rejestracji w serwisie? Za wpłaty i umiejętne posługiwanie się przyznanymi po założeniu konta bonusami. Wystarczy kilka chwil, aby założyć konto i odebrać bonus na łączną kwotę nawet do 1150 zł. Zabrakło niestety promocji „bez depozytu” czy zakładów bez podatku. Nie powinno być to jednak przeszkodą dla osób doświadczonych, które w planie faktycznie mają urzeczywistnienie swoich zwycięskich zamiarów.

Jak wyglądają promocje? Jakie są ich największe wady i zalety? Będąc szczerym na nowych graczy czekają dwa bonusy – jeden z nich jest powtarzalny i można zarobić na nim dwukrotnie. Drugi to zwyczajny Zakład Bez Ryzyka, który daje nam możliwość odzyskania przegranych środków. 

najlepszy bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic Polska – cashback 550 PLN

Zakład bez ryzyka przyznawany jest osobom wyrażającym chęć udziału w promocji (przez zaznaczenie checkboxa przy rejestracji). Obstawiając pierwszy kupon ten automatycznie będzie objęty wspomnianym bonusem. Na czym to dokładniej polega? Otóż w momencie przegranej (za co najmniej 20 zł, maksymalnie 150 zł), pieniądze zostaną przesłane z powrotem na konto bonusowe. Oczywiście na tym zabawa się nie kończy – przyznany bonus, aby stał się zwrotem musimy obrócić 3-krotnie po kursie 2.50.

Bonus przy depozycie przyznawany jest osobom dokonującym II i III wpłaty w serwisie. Sytuacja wygląda podobnie – warunkiem spieniężenia bonusu jest jego 3-krotny obrót po kursie 2.50. Jeszcze wcześniej, aby w ogóle go otrzymać całe saldo (od 20 do 500 zł) należy obrócić 1 raz, czyli po prostu wydać lub pomnożyć wpłacone środki.

Kolejnym powodem, by rozważyć rejestrację konta w eWinner są – można powiedzieć – atypowe formy zakładów. Gracze mają możliwość utworzenia własnego zakładu, który po weryfikacji przez administrację ulegnie wdrożeniu do serwisu i będzie do odnalezienia w zakładce „custom bet”. Przy przesyłaniu oferty musimy pamiętać, aby była sensowna i w realnym stopniu opłacalna dla organizatora. Poza tym obstawimy zakłady specjalne np. związane z polityką, tzw. pojedynki drużyn/strzelców i gry e-sportowe (LoL, CS:GO, Dota).

Przed zakończeniem idealnie byłoby wspomnieć o funkcjach dostępnych w serwisie pod oficjalnym adresem ewinner.pl. Organizator udostępnia wyszukiwarkę kursów, responsywną stronę internetową działającą zarówno na smartfonach, tabletach i komputerach. Ponadto zakłady w wersji live – na żywo. Obstawianie ułatwia kompleksowy zestaw statystyk, historycznych wyników i przejrzysty panel dostępnych zakładów znajdujący się po lewej stronie interfejsu.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie