Czym cechuje się BetGames w STS?

BetGames to całkowicie nowa usługa na rynku. Działa bowiem od stosunkowo niedawna w naszym kraju. I tak zdołała już jednak wypracować sobie odpowiednią renomę. Co powoduje, że BetGames to usługa tak popularna? Czy gracze są traktowani sprawiedliwie w czasie rozgrywki?

jak obstawiać w betgames
Jak skuteczni obstawiać zakłady na BetGames?

Czy BetGames jest uczciwe?

Na szczęście tak. Należy wspomnieć, iż ta usługa jest oferowana przez STS. Czym cechuje się ten bukmacher? Jest to legalna firma hazardowa. Obecnie to zdecydowanie największy gracz na polskim rynku, który rozwija się także poza granicami Polski. Organizatorem symulowanych gier karcianych jest natomiast TV Zaidimai Ltd posiadający swoją siedzibę na Litwie.

Warto zauważyć, że jest to podmiot z jednej strony uniezależniony od bukmachera internetowego. STS podejmuje jednak współpracę wyłącznie z zaufanymi, sprawdzonymi markami. Tak samo jest w tym przypadku. Chcielibyśmy zauważyć, że symulowane gry karciane są tak zorganizowane, że nikt i nic nie ma wpływu na końcowy wynik. Chodzi tutaj nie tylko o organizatora, internetowego bukmachera, ale także inne podmioty trzecie. W związku z tym rozgrywka jest dynamiczna, interesująca oraz dodatkowo przebiega całkowicie uczciwie. Możecie być tego po prostu pewni.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie gry karciane są do typowania w BetGames?

Opcji nie brakuje. W tym momencie gracze mogą skorzystać z trzech różnych wariantów. To m.in. wojna. Jest to klasyczna gra karciana dla dwóch osób. Do gry jest używana standardowa talia składająca się z 52 kart. W przypadku BetGames przeciwnikami są gracz oraz krupier. Do wyboru jest także poker. Zasady są bardzo zbliżone do najpopularniejszej odmiany tej gry. Jest to natomiast w tym momencie Texas Hold’em.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak w skrócie wygląda rozgrywka w BetGames? Krupier rozkłada 12 kart – po dwie dla każdego z graczy. Potem, w trakcie rozgrywki, są dokładane kolejne karty wspólne (maksymalnie 5). Zadaniem typera jest utworzenie najmocniejszego układu. Biorąc pod uwagę swoje prywatne karty oraz wspólne. Można również zdecydować się na bakarat. Tutaj do rywalizacji staje gracz oraz krupier. Celem jest natomiast zebranie takiej liczby punktów, która będzie albo równa 9, albo jak najbardziej zbliżona do tej właśnie liczby.

Jak i gdzie zagrać w BetGames?

To naprawdę bardzo proste. Masz już konto w tym bukmacherze internetowym na www.STS.pl? Teraz musisz zalogować się oraz ewentualnie dokonać depozytu. Potem należy odwiedzić zakładkę BetGames. Gracz musi wybrać kategorię zakładu oraz wyniki wyłożenia kart. Następnie trzeba wprowadzić stawkę na konkretny zakład o określonym kursie. W przypadku BetGames kombinowanie zakładów nie jest możliwe. Rezultaty można znaleźć na odpowiedniej stronie internetowej. Wygrane są wypłacane naprawdę bardzo szybko.

Trzeba zauważyć, że w BetGames typerzy mogą grać zakłady przed rozpoczęciem rozgrywki oraz w jej trakcie. Kursy zmieniają się zaś na podstawie kolejnych kart wykładanych przez krupiera, przebiegu rywalizacji itp. Rozgrywka daje zatem dużo emocji. Mamy nadzieję, że przyniesie Ci również sporo wygranych. Pamiętaj, aby grać rozsądnie oraz dokładnie przemyśl stawiane zakłady.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie