Czy obstawianie dokładnych wyników jest opłacalne?

Szukacie ciekawych opcji do typowania w zakładach bukmacherskich? Co raz więcej graczy ostatecznie decyduje się na obstawianie dokładnych wyników meczów. Dlaczego tak się jednak właśnie dzieje? Czy jest to opłacalne i to dobry sposób na inwestowanie gotówki w zakładach bukmacherskich?

zakłady na dokładny wynik
Obstawianie dokładnego wyniku w zakładach bukmacherskich

Kursy bukmacherskie na dokładny wynik są bardzo wysokie

Zakłady bukmacherskie na dokładny wynik są bardzo popularne w Polsce. W ofercie każdego szanującego się bukmachera online znajdują się takie zakłady i trudno się temu dziwić. Z racji tego, że piłka nożna to w naszym kraju sport najbardziej popularny, nie może dziwić, że typowanie meczów piłki nożnej u bukmacherów jest na porządku dziennym. A fanów obstawiania dokładnych wyników nie brakuje. Dlaczego?

Chociażby z tego względu, że kursy na dokładny wynik są bardzo wysokie. Zazwyczaj minimalne wynoszą około 5.00. Nawet po odjęciu podatku ewentualna wygrana robi spore wrażenie. Jeśli zaś komuś uda się wytypować mało oczekiwany dokładny rezultat, to wtedy można naprawdę, kolokwialnie pisząc, rozbić bank. Ważne jest to, że można tutaj grać za prawdziwe pieniądze nie tylko zakłady FT (czyli na całe spotkanie). Coraz popularniejsze są zakłady na DW dotyczące tylko jednej połowy (HT) i nawet handicapy. Nie brakuje zawodowych typerów, którzy grają typy na pierwszą odsłonę danej konfrontacji. Jest to jednak zrozumiałe. W końcu możliwych wariantów jest znacznie mniej.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W przeciągu pierwszej połowy zazwyczaj pada stosunkowo mało goli. W większości przypadków (jeśli analizujemy poważne ligi) pada tylko maksymalnie jeden gol. Nie da się ukryć, że dzięki temu liczba rezultatów, które mogą paść znacząco się zawęża. Można bowiem zagrać na 0:0, 1:0 lub 0:1. Kursy cały czas są niezłe, chociaż na pewno mniejsze w porównaniu do FT. Inna strona tego medalu jest jednak taka, że jest po prostu o wiele łatwiej zgarnąć gotówkę. Dla większości typerów to ma zaś największe znaczenie. Wybierają zatem mniej ryzykowne zakłady na HT i naprawdę dobrze idzie im pomnażanie własnych oszczędności.

Typ na jeden dokładny wynik jest ryzykowny

Oczywiście, nie brakuje też osób, które obstawiają dokładne wyniki w odniesieniu do całej potyczki. Interesują Cię bardzo wysokie kursy? Są osoby, które typują tylko jeden dokładny wynik na dane spotkanie. Nie jest to najlepsza strategia, ale więcej na ten temat napiszemy za chwilę. Z jednej strony (grając tylko jeden wynik na daną potyczkę) można sporo zarobić (przy ewentualnej wygranej). Z drugiej strony naprawdę nie jest wcale tak łatwo wytypować dokładny rezultat. Szczególnie chodzi nam właśnie o całe potyczki, a nie o połówki. Czasami końcowe rezultaty są bowiem zupełnie niespodziewane. Im dłużej trwa mecz, tym większa szansa, iż wynik będzie po prostu zaskakujący.

betfan legalny bukmacher
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Czy jest to zatem sensowne rozwiązanie? Nie do końca. Przede wszystkim trzeba bowiem myśleć o tym, czy na takim zakładzie koniec końców rzeczywiście coś ugramy. Należy zminimalizować jak najmocniej ryzyko ewentualnej porażki. Wytypowanie dokładnego wyniku w danym spotkaniu oznacza na pewno spory prestiż. Niemniej jednak nie jest o to zbyt prosto, dlatego nie jest to optymalna strategia. Jeśli tak do tej pory grałeś, to trzeba to szybko zmienić.

Jaką można przyjąć tutaj taktykę?

W takiej właśnie sytuacji dużo osób decyduje się na zmianę taktyki. Wcześniej próbowałeś typować tylko jeden wynik danego spotkania? Często Ci to zaś nie wychodziło? W ostatecznym rozrachunku byłeś bowiem na minusie? A może dopiero chcesz zacząć przygodę z tymi właśnie konkretnymi zakładami? Naszym zdaniem, lepiej zagrać kilka wyników na konkretną potyczkę. Z jednej strony ewentualna wygrana (na czysto) będzie oczywiście mniejsza. Z drugiej strony mocno zwiększy się Twoja szansa, że coś na konkretnym zakładzie ugrasz i nie stracisz zainwestowanego kapitału.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Profesjonalni gracze zakładów bukmacherskich mają tutaj rozmaite strategie. Typują np. 3 różne wyniki (w danym spotkaniu). Wybierają typy o kursie minimalnym 5.00. Jeśli jeden typ wejdzie, to i tak są do przodu. Nawet odejmując stawki z przegranych kuponów. Zwiększają swoją szansę na wygraną kilka razy, co ma tutaj kolosalne znaczenie. Można też np. wybrać 4 rozmaite wyniki (z kursami co najmniej 6.00). Załóżmy, że wszystkie zakłady bukmacherskie będą za 10 PLN. Jeśli jeden kupon wejdzie, to zgarniesz 0,88*10*6.00=52.8 PLN. Na czysto zostanie Ci zatem 12.8 PLN. A jeśli zdecydujesz się na odpowiednie spotkania, to masz relatywnie spore szanse na trafienie dokładnego wyniku (zakładając, że będziesz miał do dyspozycji kilka prób).

Jakie potyczki wybierać do typowania dokładnych wyników?

Aby zwiększyć swoje szanse na wygrane, warto wybierać ligi, w których pada relatywnie mało goli. Bez trudu można zaś znaleźć cenne informacje na ten temat. W czasie wstępnej selekcji należy odrzucić rozgrywki, gdzie nie brakuje „hokejowych” wyników. W takich ligach o wiele trudniej jest bowiem trafić finalny rezultat. Co jeszcze jest tutaj ważne? Dobrze jest grać na potyczki ekip solidnych w defensywie. Takie kluby rzadko kiedy tracą 2, 3 lub więcej goli w ciągu potyczki. Dzięki temu o wiele łatwiej jest przewidzieć, co mogą zrobić w czasie konfrontacji ich rywale. Dobrze jest też stawiać potyczki klubów o zbliżonym potencjale. Wtedy jest bowiem mniejsze ryzyko, że jedna ze stron niespodziewanie zdobędzie bardzo dużo goli. To też wpływa na łatwiejszą pracę w czasie typowania dokładnych rezultatów.  

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie