Czy Noblebet to dobry bukmacher? Bonusy, opinie, oferta

Na początku roku 2019, licencję na poczet prowadzenia wzajemnych zakładów za pośrednictwem internetu, dostał bukmacher Noblebet. Jego witryna, zaczęła działać 8 miesięcy później, zaś dokładniej we wrześniu 2019 roku. Nowa firma bukmacherska wywołała duże zamieszanie, bo jej produkty od samego początku bardzo dobrze się prezentują. 

noblebet dobry czy nie
Czy Noblebet to dobry bukmacher? Bonusy, opinie, oferta

Warto dowiedzieć się, co ten bukmacher przygotował dla zupełnie nowych graczy, a przede wszystkim powinniśmy poznać aktualny bonusowy kod do Noblebet, co umożliwi nam skorzystanie z dodatkowych promocji. Inne firmy bukmacherskie również chętnie korzystają z kodów promocyjnych, ma on za zadanie dać graczowi jeszcze lepsze warunki promocyjne.

Obecnie najlepszym bonusowym kodem jest ten, po którego wpisaniu w czasie rejestracji, otrzymać możemy niedostępny w ofercie standardowej freebet 35 złotych. Ponadto, otrzymamy także resztę bonusów, czyli do 2500 złotych od trzech spośród pierwszych depozytów oraz 20 złotych na starcie w aplikacji mobilnej. 

Poniżej zostanie dokładnie opisany sposób działania bonusów na start, oraz to co trzeba będzie zrobić, aby móc je otrzymać. Warto także poddać sprawdzeniu, co przygotował Noblebet bukmacherskie zakłady dla zarejestrowanych już użytkowników. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Freebet 35 złotych od Noblebet

Osoby, które dokonają resjtracji u buka Noblebet za pośrednictwem odpowiedniego linku, mogą otrzymać freebet od pierwszej dokonanej wpłaty, czyli 35 złotych. Po zarejestrowaniu swojego konta, trzeba dokonać depozyty na minimum 50 złotych. Następnie postawić za własne środki swoje pierwszy z zakładów za minimum 50 złotych oraz przy łącznym kursie minimum 1.85. Następnie otrzymamy freebet 1 zł z mnożnikiem x35.

Podobnie jak w Betfan, ten freebet może zostać wykorzystany w zakładach kombi, które składają się minimalnie z 3 zdarzeń, o kursie łącznym minimum 3.00 na kuponie oraz minimalnym kursie na każde zdarzenie, który wynosi 1.30. Bonusem trzeba będzie obrócić dwa razy na kuponie mającym kurs minimum 1.85. 

Bonusy od depozytu w Noblebet

Powitalny pakiet typu premium, bo tak jest reklamowany przez ambasadora bukmachera Noblebet sir. Edwarda Noble – daje razem 2520 złotych. 

 • za pierwszy spośród depozytów, będzie to 100 procent do 1250 złotych,
 • za drugi z depozytów, będzie to 50 procent do 1000 złotych,
 • za trzeci z depozytów, będzie to odpowiednio 100 procent do 250 złotych na gry karciane oraz wirtualne sporty, 
 • za pierwszy zakładów w aplikacji mobilnej, będzie to 20 złotych na starcie,
 • trzydzieści dni grania bez żadnego podatku. 
superbet najlepszy bukmacher online
Legalny bukmacher online Superbet – kod promocyjny

Bonus od Noblebet od pierwszego depozytu 

 • po zarejestrowaniu konta, należy wpłacić pierwszy z depozytów o wartości minimum 10 złotych (Paysafecard 20 złotych),
 • po wpłacie otrzymamy bonus na poziomie 100 procent do 1250 złotych, 
 • bonus oraz depozyt trafiają na bonusowe konto,
 • bonusowe środki (depozyt i bonus), trzeba będzie obrócić cztery razy po minimalnym kursie 1.85, 
 • na obrót typer ma trzydzieści dni od momentu otrzymania bonusu, 
 • zagranie za bonusowe środki, możliwe stanie się po oznaczeniu przycisku użyj bonusu na naszym kuponie. 

Celem otrzymania bonusu od naszej pierwszej wpłaty, musimy dokonać depozytu za minimum 10 złotych, odznaczając w zakładce wpłata, powitalny bonus 1250 złotych. Po wpłaceniu depozyt oraz bonus, trafiają na bonusowe konto. Przyznane nam środki, aktywne będą przez 30 dni. W tym czasie dokonać musimy 4-krotnego obrotu sumą depozytu oraz bonusu po minimalnym kursie 1.85. Nie doliczają się do tego sporty wirtualne oraz zakłady na karciane gry. Zagranie za bonusowe środki, możliwie będzie po aktywacji przycisku użyj bonusu na naszym kuponie i zatwierdzeniu przyciskiem bonusowy zakład. Po wykonaniu obrotu, wygrane środki trafiają na nasze depozytowe konto. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Bonus od drugiej wpłaty 

 • należy wpłacić drugi z depozytów w kwocie minimum 10 złotych,
 • po wpłacie otrzymamy bonus 5 procent depozytu przy mnożniku kursu x10,
 • następny krok to stworzenie kuponu AKO z minimum dwoma zdarzeniami i pojedynczym kursem 1.30 (całkowity kurs to minimum 3.00), 
 • kolejnym krokiem będzie zaznaczenie na kuponie opcji zastosuj bonus, dzięki temu aktywujemy go na kuponie,
 • na zastosowanie bonusu mamy trzydzieści dni, od momentu jego przyznania.

W wypadku bonusu od drugiego spośród depozytów, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Po wpłaceniu depozytu, gracz dostaje 5 procent wpłaty z mnożnikiem kursu x10. Zastosowanie bonusu z mnożnikiem, możliwe będzie na kuponie typu AKO z całkowitym kursem minimum 3.00. Typer zostaje zobowiązany do wykorzystania swojego bonusu w całości na zakłądy przedmeczowe, zakłady na żywo. Jeżeli depozyt wynosił więcej, aniżeli 2000 złotych, to należy dokonać obrotu do 2000 złotych. Do obrotu nie będą się zaliczały systemowe zakłady, gry karciane oraz zakłady na wirtualne dyscypliny. 

Bonusy na wirtuale i karcianki

 • dokonaj wpłaty trzeciego depozytu minimum 10 złotych,
 • po wpłacie otrzymamy bonus 100 procent do 250 złotych, 
 • depozyt i bonus trafia na bonusowe konto,
 • bonusowymi środkami, trzeba obrócić pięć razy po minimalnym kursie 1.85 tylko zakładach na sporty wirtualne albo karciane gry,
 • obrót będzie musiał być wykonany w przeciągu trzydziestu dni. 
bukmacher sts bonus bez depozytu 2022
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Dokonując wpłaty trzeciego z depozytów o minimalnej wysokości 10 złotych, dostaniemy bonus do 250 złotych do wykorzystania na wirtuale oraz hazardowe gry karciane. To dosyć ciekawa opcja, ponieważ niewiele firm bukmacherskich, bierze pod uwagę promocje na starcie dedykowane karciankom czy też wirtualnym sportom. Wadą jest wyłącznie to, iż trzeba obrócić nie tylko bonusem, ale również depozytem. Dodatkowo, Noblebet wprowadził opcję trzydziestu dni grania bez żadnego podatku po zarejestrowaniu. Do promocji zaliczane są zakłady typu KOMBI, które składają się minimum z trzech wydarzeń i mają łączny kurs minimum 2.20. 

20 złotych na start w mobilnej aplikacji

Większość spośród typerów wykorzystuje w czasie obstawiania aplikację mobilną. Dla nich Noblebet, posiada w swojej ofercie promocję od pierwszego z zakładów postawionych w aplikacji. Co trzeba zrobić, żeby móc z niej korzystać? 

 • dokonaj rejestracji konta gracza w Noblebet oraz pobierz najnowszą z wersji aplikacji,
 • postaw pierwszy z zakładów za własne środki w aplikacji mobilnej za minimalną stawkę 20 złotych i po minimalnym kursie 2.00,
 • po rozliczeniu kuponu otrzymany bonus w wysokości 20 złotych,
 • trzeba dokonać jego 3-krotnego obrotu po minimalnym kursie 1.85,
 • aby zagrać za przyznany bonus, trzeba aktywować go na kuponie, dokonując zaznaczenia opcji odnośnie używania bonusu. 
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Celem jego otrzymania musimy pobrać mobilną aplikację oraz zainstalować ją na własnym urządzeniu. Warto podkreślić, iż bukmacher ten ma w posiadaniu wersję aplikacji na iOS oraz Android, która według typerów z forum Betonline jest bardzo dobrze napisana. Następnie wykorzystując aplikację, musimy obstawić zakład, który spełnia warunki danej promocji. Po tym, jak zostanie rozliczony zakład, otrzymamy swój bonus w wysokości 20 złotych.

Wirtualny bonus na start w wysokości 300 złotych

Istnieje także bonus alternatywny na powitanie u buka Noblebet. Po zarejestrowaniu i wpłaceniu depozytu minimum 10 złotych i dokonując zaznaczenia opcji bonusu wirtualnego 300 złotych, otrzymamy bonus o wysokości 100 procent od wpłacenia do 300 złotych. Bonus będzie dodany do depozytu, tworząc tym samym bonusowe środki, które możemy wykorzystać na poczet sportów wirtualnych. Podlegać będą one wymogowi 5-krotnego obrotu.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie