Czaty bukmacherskie w aplikacji mobilnej

Bukmacherskie aplikacje mobilne stale ulegają rozwojowi, co niejako odpowiada potrzebom współczesnego rynku. Oczekuje się od nich, że będą coraz atrakcyjniejsze, a ich funkcjonalności zaczną wykraczać poza utarte już schematy. Nie dziwi już fakt, że w aplikacjach tego typu nie tylko obstawimy spotkania sportowe, ale i przejrzymy statystyki, doniesienia, skorzystamy z usług dodatkowych. Coraz większy nacisk kładzie się także na aspekty społecznościowe. To właśnie na nich postaramy się skupić w naszym dzisiejszym wpisie. Podpowiemy, jakie tego typu funkcjonalności znajdziemy w bukmacherskich aplikacjach mobilnych, ale i którzy legalni bukmacherzy w Polsce pozwalają po nie sięgnąć.

Czaty bukmacherskie w aplikacji mobilnej

Funkcjonalność czatu w aplikacji mobilnej

W bukmacherskich aplikacjach mobilnych (ale nie tylko) coraz bardziej stawia się na jak największe zaangażowanie użytkowników w rzeczy niekoniecznie ściśle związane z samym w sobie obstawianiem. W związku z tym liczni bukmacherzy online wdrażają w obręb swojej aplikacji funkcjonalność czatu, która pozwala ich klientom na bieżącą komunikację między sobą. W większości przypadków na czacie można rozmawiać praktycznie o wszystkim – również o tematach nie do końca związanych z zakładami bukmacherskimi. Z tym jednak, że zawsze w granicach przyzwoitości. Do unikalnych funkcjonalności czatu należy też możliwość dzielenia się swoimi kuponami (szybkiego, z poziomu historii kuponów). To sprawia, że czat można wykorzystywać również do dyskusji na ich temat – bez potrzeby tłumaczenia, na co tak właściwie się postawiło. Kupony pojawiają się w specjalnym okienku, a dzielić się nimi można również przed ich rozwiązaniem. Dzięki temu swoje decyzje bukmacherskie można poddawać pod ocenę społeczności.

Warto wiedzieć: najpopularniejszym bukmacherem w naszym kraju, który proponuje swoim użytkownikom możliwość sięgnięcia po opcję czatu, jest STS. W jego aplikacji mobilnej znajduje się ona w specjalnej zakładce, oddzielającej czat od innych sekcji apki. Z czatu można korzystać również w obrębie aplikacji mobilnej bukmachera forBET.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wybrani legalni bukmacherzy nakazują swoim użytkownikom rozmawiania na czacie wyłącznie o sprawach związanych ze sportem i zakładami bukmacherskimi. W przypadku każdego z nich zabronione jest używanie niecenzuralnych słów, wykazywanie się rasizmem oraz wszystkim tym, co daleko odbiega od przyzwoitości. Czat podlega stałej moderacji, a w przypadkach nieregulaminowego zachowania może on zostać wyłączony wybranym użytkownikom. Właśnie dlatego warto korzystać z niego z jak największą dozą rozsądku. Nawet najlepszy bukmacher nie oferuje czatów bez moderacji, na szczęście.

Czat w aplikacji mobilnej nieco inaczej działa w obrębie gier karcianych – jednej z najpopularniejszych obecnie usług dodatkowych najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Choć również i tam można rozmawiać z innymi typującymi, wiadomości mogą czytać prowadzący kolejne rozdania krupierzy, odpowiednio się do nich ustosunkowując. Czat ten jest zatem znacznie bardziej interaktywny i na pewno pozwala nam na wiele więcej. Dzięki niemu możemy przywitać się z prowadzącym (lub prowadzącą), ale też poprosić o wyjaśnienie zasad konkretnej gry. Musimy pamiętać, że czat czytany przez krupierkę występuje przede wszystkim na polskich stołach.

Bukmacherskie fora dyskusyjne

Niektórzy bukmacherzy w tworzeniu własnej społeczności idą o krok dalej, oferując swoim klientom możliwość wzięcia dyskusji na dedykowanym im forum dyskusyjnym. W samych swoich założeniach, forum to przypomina chat. Z tym jednak, że każda wypowiedź na nim może stanowić zalążek większej dyskusji. Można na nią odpowiadać, dzięki czemu wszystko jest uporządkowane i stanowi spójną całość.

Plusem forum dyskusyjnego jest fakt, że wypowiedzi w jego obrębie przez długi czas nie są kasowane. Dzięki temu może ono stanowić olbrzymie pole do analizy bukmacherskiej. W ramach forum można oczywiście dzielić się własnymi kuponami – zarówno tymi, które doczekały się już rozwiązania, jak i takimi, które czekają na takowe. Co ciekawe, wybrani bukmacherzy online pozwalają dzielić się własnymi propozycjami takowych (a zatem kuponami, które tak właściwie nie zostały zawarte). Dzięki temu możemy poddać pod dyskusję nasze własne typy, zyskując dodatkowe spojrzenie na nie.

Aktualnie najpopularniejszym z bukmacherów, którzy dają dostęp do własnego forum dyskusyjnego jest eFortuna. W Strefie Typera można z łatwością prowadzić dyskusje na dowolny temat. Co istotne, bukmacher daje nam możliwość wyświetlenia tylko postów z kuponami lub tych, które w danym momencie cieszą się największą popularnością.

ZOBACZ: Total Casino

Polecanie bukmachera znajomym

Większość bukmacherskich aplikacji mobilnych pozwala nam na dzielenie się linkiem do ich pobrania ze znajomymi. Choć tak właściwie nie jest to funkcjonalność, po którą sięgalibyśmy często, na pewno pozwala na budowanie społeczności znajomych, mogących szybko i łatwo dzielić się ze sobą swoimi wygranymi i analizować ewentualne porażki. Wybrane firmy bukmacherskie pozwalają nam zyskiwać na polecaniu znajomych – wiele z nich bowiem organizuje specjalne promocje, w których za każde polecenie jesteśmy w stanie pozyskać dodatkowe środki na obstawianie spotkań sportowych.

Warto wiedzieć: dzięki aplikacji mobilnej, linkiem do bukmachera szybko możemy podzielić się poprzez praktycznie dowolną inną apkę, jaką posiadamy na telefonie lub tablecie. Jesteśmy więc w stanie wysłać go SMS-em, przez Messenger lub chociażby za pośrednictwem maila.

Dlaczego warto korzystać z opcji społecznościowych u bukmacherów?

Opcje społecznościowe w bukmacherskich aplikacjach mobilnych nie bez powodu są stale udoskonalane i promowane. Motywacja bukmacherów jest jasna – chcą oni, aby klienci spędzali u nich jak najwięcej czasu. Nawet wtedy, gdy nie mają środków i chęci na obstawianie. Tak naprawdę jednak na opcjach tych możemy skorzystać i my – obstawiający. Dlaczego? Poniżej przedstawiamy kilka powodów, a zarazem zastosowań tych właśnie opcji.

  • Opcje społecznościowe to szansa na poznanie nowych ludzi. Nie będą to jednak losowi ludzie, ale ci, którzy są rzeczywiście zainteresowani obstawianiem. Mogą więc stanowić prawdziwych kompanów do wspólnego budowania typów bukmacherskich, dyskutowania o meczach i analizowania kuponów.
  • Stwarzają masę dodatkowego materiału do analizy. W aplikacjach mobilnych i ich funkcjonalnościach społecznościowych można dzielić się własnymi kuponami, poddając je tym samym pod dyskusję. Co lepsze, przeglądać możemy wątki związane nie tylko z naszymi kuponami, ale i z tymi, które zostały udostępnione przez innych. Szybko zobaczymy, co sądzą o nich inni i jaki jest tok ich rozumowania. To często pozwoli nam dojść do wniosków, do których samodzielnie nigdy nie bylibyśmy w stanie dojść i zrozumieć rzeczy, które mogą być istotne przy naszym samodzielnym analizowaniu spotkań sportowych.
  • Pozwalają na dyskutowanie o własnych kuponach – zarówno tych wygranych, jak i przegranych. Dzięki temu możemy pozyskać porady od znacznie bardziej doświadczonych typujących odnośnie tego, co powinniśmy zmienić, a na co powinniśmy kłaść jeszcze większy nacisk w naszych zakładach. Co istotne, porady te będą pochodzić od osób rzeczywiście w jakiś sposób związanych ze światem bukmacherskim.
  • Dają nam możliwość rozsądniejszego zarządzania własnym budżetem. Dzięki czatowi i forum dyskusyjnemu jesteśmy w stanie uczyć się nie na swoich, a na czyichś błędach, poprawiając własną skuteczność w obstawianiu bez wkładania w to własnego budżetu. To z kolei sprawia, że stajemy się lepsi, a właściwe zakłady możemy zawierać dopiero w momencie, w którym nabierzemy odpowiednio dużo doświadczenia.

Oczywiście z funkcji społecznościowych obecnych w aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów powinniśmy korzystać z odpowiednią dozą rozsądku. Przede wszystkim nie powinniśmy polegać w całości na użytkownikach spotykanych czy to na czacie czy też na forum dyskusyjnym. Aby móc to robić, musimy zweryfikować ich poziom zaawansowania  i doświadczenia w zakładach – na przykład przeglądając dotychczasowe kupony, które opublikowali. Dopiero wtedy będziemy mogli brać ich porady i opinie na poważnie.

5 / 5. Ocen: 6

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie