Bukmacher Fortuna – oferta zakładów, bonusy, wysokie wygrane

Któż z nas nie słyszał o bukmacherze Fortuna. Nie da się ukryć, że jest to obecnie najlepsza firma oferująca zakłady wzajemne w naszym kraju. Dlaczego? Składa się na to kilka istotnych czynników. Przede wszystkim chodzi tu o wspaniałą ofertę zakładów, znakomitą promocję powitalną dla nowych graczy oraz, co najważniejsze, bardzo atrakcyjne kursy. Przyjrzyjmy się wszystkiemu na spokojnie i zobaczmy, dlaczego warto zarejestrować się u bukmachera Fortuna.

bukmacher fortuna oferta zakładów 2020
Legalny bukmacher Fortuna – oferta zakładów, bonusy, opinie 2020

Oferta zakładów sportowych w Fortunie

Fortuna bardzo rozpieszcza swoich klientów, oferując im bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych. Znajdziemy tu zarówno najbardziej popularne dyscypliny sportowe, jak i dziesiątki innych zdarzeń, o których rzadko kiedy się słyszy. Ostatnimi czasy bukmacher ten zrobił także ukłon w stronę fanów gier komputerowych, rozwijając swoją ofertę e-sportową. Co prawda dalej jest ona ograniczona do najpopularniejszych gier, ale mamy już możliwość obstawiania nawet tych najmniejszych, półamatorskich turniejów. Dobra zmiana, która pokazuje, że rynek gier rośnie w siłę. 

Nie oferta jest tu jednak najważniejsza. Głównym atutem tego bukmachera są naprawdę wysokie kursy. Statystyki przygotowane przez analityków pokazują, że Fortuna znajduje się na drugim miejscu pod względem wysokości marży nakładanej na kursy. Marża bukmachera wynosi niecałe 4%, podczas gdy inne zakłady online jak STS raczą nas nieco większymi podatkami (średnia to około 5,5%). Jak wiadomo, im mniejsza marża, tym wyższe kursy. Stawiając kupon za 100 złotych u tego bukmachera, wygrywamy około 2 złote więcej niż u innych. Mało? Może i tak, ale każdy pieniądz jest cenny, w szczególności, gdy trafia on do naszej kieszeni. Zresztą przeanalizujmy sami. Obstawiając dziennie za 500 zł, możemy być bogatsi w sumie o dyszkę. W skali miesiąca jest to już 300 złotych. Co można kupić za 300 złotych? Muszę dalej przekonywać? Chyba nie.

bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

W poszukiwaniu najlepszych kursów najlepiej udać się do zakładki Superoferta i Hit dnia. W miejscach tych znajdziemy najbardziej popularne mecze w danym dniu, które oferowane są przez bukmachera Fortuna w jeszcze bardziej atrakcyjnych, powiększonych kursach. 

Bukmacher Fortuna pozwala nam także na obstawianie sportów wirtualnych, oferta podobna do tego co mamy w Betfan. Co prawda jest to trochę loteria i nie ma właściwie żadnych szans, by przewidzieć, co stanie się w kolejnym spotkaniu, ale za to są one dostępne przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nawet w święta mamy co robić.

Klub Fortuna – miejsce dla stałych graczy

Klub Fortuna to miejsce, w którym każdy zarejestrowany typer ma możliwość otrzymania dodatkowych nagród, w zamian za punkty zdobyte za obstawianie kuponów. Nie warto nastawiać się na wyjątkowo cenne prezenty, ale i tak możliwość otrzymania freebeta za nic jest bardzo fajną opcją. W puli nagród znajdują się także bezpieczne zakłady oraz drobne upominki rzeczowe jak np. kubki i długopisy.

Na stronie bukmachera Fortuna www.efortuna.pl znajdziemy również specjalną strefę typera, czyli miejsce, w którym możemy porozmawiać z innymi graczami, podzielić się swoimi kuponami i podejrzeć taktyki innych graczy. Jest to znakomite miejsce dla nowych typerów, którzy mogą dowiedzieć się tu wielu cennych informacji na temat obstawiania.

Wysokie wygrane u bukmachera Fortuna

Rozmawiając o Fortunie, nie można nie wspomnieć o tym, że to właśnie u tego bukmachera padły największe wygrane bukmacherskie w historii polskich zakładów sportowych. Początkiem roku jeden z graczy zdobył ponad milion złotych. Nie trzeba było długo czekać, by rekord ten został pobity. Miesiąc później inny typer wygrał w sumie 2,5 miliona, obstawiając kilka kuponów z takimi samymi typami. Jak widać – można, ale trzeba wykazać się ogromnymi umiejętnościami analizowania meczów i jeszcze większą ilością szczęścia. 

najlepszy bukmacher betclic
Nowy bonus w Betclic Polska – cashback 550 PLN

Promocje u bukmachera Fortuna – oferta powitalna

Na ogromne wyróżnienie zasługuje oferta powitalna bukmachera Fortuna. Każdy nowo zarejestrowany gracz otrzymuje aż trzy różne bonusy, które mają za zadanie zachęcić go do obstawiania pieniędzy. Co prawda tylko jedna z promocji jest naprawdę atrakcyjna dla początkujących graczy, a reszta to swego rodzaju zapychacze, ale lepsze takie coś nić nic.

Pierwszą z promocji, którą możną odebrać na stronie www.efortuna.pl jest znany i niekoniecznie lubiany bonus od pierwszej wpłaty, który pozwala nam zdobyć dodatkowe 100% od naszego depozytu, aż do kwoty 1000 złotych. Czemu niekoniecznie lubiany? Problem leży w warunkach obrotu. W ciągu 30 dni musimy obstawić kupony na łączną sumę stawek 4000 złotych. W dodatku każdy z kuponów musi spełnić dwa warunki:

  • minimalny kurs kuponu to 1,90.
  • do obrotu liczą się tylko kupony akumulowane, na których znajdują się przynajmniej 3 zdarzenia.

Wszystko to sprawia, że spełnienie warunków może być niezwykle problematyczne dla nowych graczy i tych, którzy dysponują niewielkim budżetem. Z promocji ucieszą się natomiast osoby, które mogą pozwolić sobie na więcej.

Drugą z promocji jest darmowy zakład o wartości 20 złotych. Otrzymujemy go po pozytywnym przejściu weryfikacji tożsamości. Nie dostaniemy go jednak w bezpośredni sposób, ale w postaci punktów Klubu Fortuna, które możemy w dowolnej chwili wymienić na freebeta. Najlepsze jest to, że nie ma tu żadnych warunków obrotu i naszym zadaniem jest tylko obstawienie kuponu i cieszenie się z wygranych pieniędzy, bez ryzykowania własnej gotówki.

Trzecim i najciekawszym bonusem jest zdecydowanie Zakład bez Ryzyka. Na czym polega ta promocja? Pierwszy kupon, który postawimy po rejestracji, objęty jest ubezpieczeniem. Jeśli wygramy – brawo! Pieniądze są nasze. Jeśli przegramy, to bukmacher zwraca nam całą stawkę (pomniejszoną o 12% podatku), którą możemy wykorzystać na dowolny inny kupon. W przypadku tej promocji nie ma żadnych wymogów dotyczących ilości spotkań i łącznego kursu na kuponie. Stawiamy po prostu to, co chcemy. Maksymalna kwota zwrotu to 100 złotych. Otrzymamy ją, jeśli postawimy kupon za 114 złotych. 

Z promocji u bukmachera Fortuna mogą cieszyć się nie tylko nowi gracze. Również i weterani dostają coś dla siebie. Co tydzień pojawiają się specjalne bonusy dla wiernych graczy, dzięki którym możemy wygrać nieco gotówki lub freebety. 

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie