Bukmacher Betfan rejestracja bez weryfikacji, oferta i bonusy

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jedną z firm bukmacherskich, która pojawiła się niedawno na polskim rynku, jest Betfan. Legalny bukmacher Betfan to nowa marka, która już zdobyła dość duże grono graczy. Wynika to z tego, że spółka wie jak przyciągnąć do siebie użytkowników – organizuje szereg bardzo atrakcyjnych promocji oraz bonusów. W poniższym artykule prezentujemy pakiet najważniejszych informacji na temat tego bukmachera.

bukmacher betfan bez weryfikacji
Oferta zakładów w Betfan – Promocje i darmowe bonusy

Betfan – najważniejsze informacje na temat bukmachera online

Betfan to jedna z najkrócej istniejących w Polsce firm bukmacherskich. Spółce udało się uzyskać zezwolenie od Ministerstwa Finansów w dniu 29 października 2018 roku. Pod koniec kwietnia 2019 roku firma udostępniła dla swoich graczy w pełni funkcjonalną stronę internetową. Warto wiedzieć, że Betfan to spółka o 100%-wym polskim kapitale. Dlatego też tym bardziej warto korzystać z jej usług, bo w ten sposób wspieramy polską gospodarkę. W tej chwili Betfan posiada wyłącznie stronę internetową oraz nie prowadzi żadnego punktu stacjonarnego. Być może niedługo ulegnie to zmianie – wówczas z pewnością o tym Państwa poinformujemy.

Betfan skupia się na ofercie zakładów przez internet, a doświadczenie mają duże, gdyż pracują tam ludzie, którzy w branży zakładów bukmacherskich działają od wielu lat. Dlatego też opinie o Betfan są tak dobre, oferta dostosowana jest do szerokiego grona odbiorców. Bonusy, promocje, kursy i marża, wszystko to składa się na pozytywną opinię grających tam typerów.

Betfan rejestracjawww.Betfan.pl
Betfan kod rejestracyjnyBETONLINE
Betfan bonus na start200% do 300 PLN

Rejestracja w Betfan bez weryfikacji skanu dowodu osobistego

Wiele osób rezygnuje z zarejestrowania się u niektórych bukmacherów, ponieważ już podczas rejestracji trzeba podawać bardzo dokładne dane takie jak skan dowodu osobistego czy numer konta bankowego. W Betfan jest pod tym względem zupełnie inaczej. Proces rejestracji w Betfan na stronie www.betfan.pl jest bardzo intuicyjny i dostosowany do wymagań użytkowników. W trakcie rejestrowania się nie musimy podawać dokładnych danych na swój temat takich jak skan dowodu osobistego czy numer konta bankowego. Formularz rejestracyjny złożony jest wyłącznie z dwóch kroków. Trzeba podać e-mail, hasło, numer telefonu, imię oraz nazwisko, numer PESEL. Opcjonalnie można również wpisać posiadany przez siebie kod promocyjny, który aktualnie brzmi „BETONLINE„.

Te wszystkie informacje wystarczą, by móc korzystać z pełnej oferty przygotowanej przez tę firmę bukmacherską. Skan dowodu osobistego oraz numer konta bankowego podaje się dopiero wtedy, gdy będziemy chcieli wypłacić zgromadzone przez siebie na tej witrynie pieniądze. Do tego czasu konto tymczasowe w Betfan nie ma żadnych ograniczeń, można korzystać z pełnej oferty bukmachera, bonusów i promocji.

Strona internetowa bukmachera Betfan

Strona internetowa pełni rolę wizytówki bukmachera. Z tego względu należy przykładać do jej stworzenia dużą wagę. Wie o tym Betfan, ponieważ jego strona została przygotowana w zgodzie ze wszystkimi obecnie panującymi na rynku standardami. Widać, że pracował nad nią cały sztab profesjonalistów znających się na swoim fachu. Strona jest bardzo lekka oraz przejrzysta. To powoduje, że każda osoba, która odwiedzi tę stronę, bez jakichkolwiek problemów może odszukać na niej interesujące ją informacje na temat oferty tego bukmachera. Dominującym kolorem na stronie internetowej Betfan jest żółty oraz zielony. Każda zakładka posiada jednak nieco inną gamę kolorystyczną.

Tradycyjnie na stronie znajduje się oczywiście baner, w którym dokładnie opisane są wszystkie promocje tego bukmachera. Po lewo są zakłady bukmacherskie do obstawiania. Po prawej stronie jest z kolei zlokalizowany pusty kupon, który można wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Tak duża dostępność przez 24 godziny na dobę powoduje, że bardzo duża liczba osób rezygnuje z korzystania z usług stacjonarnych punktów bukmacherskich – zakłady bukmacherskie w internecie są o wiele bardziej elastyczne. 

Na stronie internetowej każdy fan zakładów bukmacherskich Betfan może odnaleźć interesujące go informacje – nie ma problemów z odnalezieniem informacji na temat promocji, zakładów, live, obsługi klienta czy aktualnie akceptowanych metod płatności. 

Oferta bukmachera Betfan – liczba dyscyplin do obstawiania 

Należy zauważyć, iż oferta przygotowana przez firmę bukmacherską jest naprawdę bardzo przyzwoita. U bukmachera Betfan znajduje się ponad 30 dyscyplin do obstawiania. Wśród nich są oczywiście te cieszące się największą popularnością, takie jak piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej, siatkówka, boks, futbol, piłka ręczna, rugby, żużel czy kolarstwo.Oprócz tego, są tam również dyscypliny sportu o mniejszej popularności. Mowa tutaj chociażby o lekkoatletyce czy pesapallo. To dużo więcej niż inni konkurencji jak Milenium, STS czy PZbuk.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Ponadto, bukmacher Betfan swoim użytkownikom proponuje również zakłady na szeroko rozumianą rozrywkę. Chodzi tutaj o zakłady dotyczące pogody, sfery okołosportowej, ekonomii, mediów, show-biznesu czy polityki. Liczba tych zakładów jest naprawdę duża, co sprawia, że fani takich zakładów z wielką chęcią rejestrują się w Betfan. 

Bardzo ciekawą opcją bukmachera jest obstawianie bez podatku w Betfan. Ta promocja jest ograniczona czasowo, niestety cieszyć się nią nie będziemy cały czas, ale obstawianie bez podatku póki co dostępne jest jedynie w Betfan. Ta opcja pozwala graczom na obstawianie meczów bez 12% podatku co oczywiście przekłada się na większe wygrane.

Czy Betfan ma aplikację mobilną na smartfony?

Betfan zapowiada, że już niedługo odda do dyspozycji swoich użytkowników specjalną aplikację mobilną na smartfony. Według zapowiedzi ma ona być dostępna na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Wśród zapowiadanych funkcji wymienia się match tracker, live streaming, powiadomienia push. Oczywiście będzie tam również dostępna pełna oferta na zakłady prematch oraz zakłady live a także funkcja szybkich płatności. Każdy gracz będzie miał również dostęp do statystyk.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy online

Zakłady bukmacherskie